Kullandığınız mouse pad modeli nedir?

1- Mousepadi Ağustos gibi yurtdışı iş seyahetimde almıştım. Bir ara ülkemize Wraith de getirdi fakat çok tutulan bir model olduğu için özellikle soft modelinin stokları anında bitti.

2- Zevk ve hobi olarak ekipman deneyen, kendince koleksiyon yapan birisiyim. Mousepad ürünlerim arasında taktiksel FPS için önerdiğim 2 mousepadden bir tanesi bu diyebilirim. Çok öznel bir durum olmasına rağmen taktiksel FPS oyuncularının genel kullanımına aşırı uygun. Diğer model ise Spyre Kamek fakat şu an üretimi durdu. Spyre Rosana ismiyle yeniden renklendirilip, satışa sunuldu.

3- Pürüzsüz yapıda kontrol tarafı ağır basan, bakımı düzgünce yapıldığında uzun yıllar kullanılabilecek bir mouse olarak değerlendiriyorum. Bütçeniz el veriyorsa satın alabilirsiniz.
Kişisel yorumum olarak Artisan Zero'dan daha kontrollü ve renk kombinasyonu olarak da daha güzel duran bir ürün.

@MakeMyDay
LGG Saturn Pro almak isterdim hocam fakat ülkemizde satışı yok. Alamayacağım sanırım.
Ayrıca 45x40 ya da 47x41 gibi boyut istiyorum. Sanırım L yerine XL tercih etmeliyim bu durumda.
Satın alma imkanım olursa tabii ki :(

Klasse Pro Japon dalgası, masayı kaplayan boyutta profesyonel birisi için çok iyi bir seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı