Kullandığınız oyuncu laptopları hakkında

Bir çoğu değil, kimlere neler anlatılıyor kaç senelerdir :D
Biraz hakkin var dogru diyorsun. Hehe. :)
Kesin olarak laptop mu düşünüyorsunuz ?
Mecburum laptop almaya universite okuyorum okula goturmem gerekecek. :)
Dell Gaming 7577 kullanıyorum. Özellikle oyun için almadım, genel kullanım için aldım ama her işi yapıyorum. İyi bir model. Biraz fiyatı pahalanmış dolar yüzünden. Önceki konuda da söylemiştim. F/P olarak oyuncu laptopları için Monster düşünebilirsin.
Anladim o model ile ilgili bir cok konu gordugum icin dell eliyorum. Tesekkur ederim tecrubeni paylastigin icin.
MSI GL62MVR kullanıyorum. GTX 1060 3 GB var, memnunum. PUBG'yi Ultra'da 50-60 FPS ile açıyor.
Aynen ama fiyatida guzel. :)
Özellikle oyun oynamak için alıyorsanız ne kadar ağır ve biraz büyük olsa da 17.3" boyutta almaya çalışın hangi laptopu alırsanız. Kişisel bir tercih bu tabi ama 15.6" kullanıyorum daha büyük ekran oyun oynamada avantajlı olabilir.
Aynen 17.3 inc ariyorum. 1050 ti 17.3 inc cok guzel gider ama bakalim.
Kardeşimde ACER NİTRO5 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB RAM-1TB+128 SSD-15.6"-GTX1050TI 4GB-W10 - Vatan Bilgisayar var. Sosyal'de soğutması biraz sakat deseler bile ben en ufak ısınmasını farketmedim. Gün içerisinde 1-2 saat kullandığım oluyor onu ve bir problemle karşılaşmadım.
Aynen o model de var aklimda ama bakalim. Tesekkur ederim yorumun icin.

Guncel arkadaslar.
Arkadaslar lenovo y520 i7-7700hq 1050 ti kullanan var miM

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı