MSI'ın 29. Yıl Özel Laptopları Hakkında Düşünceleriniz?

KomandoEmre42

Kilopat
Daha fazla  
MSI Global Benim anladığım kadarıyla MSI (beyciğimin :D )'ın bu modeli en üst model ve yanlış anlamadıysam masaüstü grafik işlemci kullanıyor hem de SLI modunda. Benim sormak istediğim sizce bu bilgisayarlar üst seviye masaüstüler gibi performans verecek midir? Kullanım ömrü ve fiyatı sizce ne kadardır? Aynı şekilde diğer modelleri de dahil edebilirsiniz, iyi geceler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal 980'nin biraz daha hızı düşük olan versiyon diye biliyorum. Üst düzey performans laptoplarıda kullanıyoruz. Gerçekten masaüstü rahatlığı hiçbirinde yok. Fiyatını bilmiyorum ama tahminim çok rahat 980Ti'li sistem çıkar.

Öhö öhö... Kırpılmamış GTX980 ve SLI. Dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarı ile karşı karşıyayız sanırım. Birde masaüstü işlemcisi koysalar tam olacak.

Öhö öhö... Kırpılmamış GTX980 ve SLI. Dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarı ile karşı karşıyayız sanırım. Birde masaüstü işlemcisi koysalar tam olacak.
Kırpılmış diye biliyorum. Daha düşük hızlara sahipti yanlış hatırlamıyorsam.

@kontes90 Şu an mezunum. Toros Akdeniz ismi.

@Range.. Zannetmiyorum. Zira o zaman hız aşırtmaya izin vermezlerdi. Keşke GTX970 notebook modeli olsa. Bir de Skylake i5 masaüstü işlemcisi atsalar tam F/P olur.

@kontes90 Şu an mezunum. Toros Akdeniz ismi.

@Range.. Zannetmiyorum. Zira o zaman hız aşırtmaya izin vermezlerdi. Keşke GTX970 notebook modeli olsa. Bir de Skylake i5 masaüstü işlemcisi atsalar tam F/P olur.
Hocam bandan dolayı cevap veremedim.
Eğer linke baktıktan sonra ufak çaplı bir araştırma yaparsanız yakın zamanda Technopat ekibinin incelemiş olduğu modeli bile görebilirsiniz.

Normal 980'nin biraz daha hızı düşük olan versiyon diye biliyorum. Üst düzey performans laptoplarıda kullanıyoruz. Gerçekten masaüstü rahatlığı hiçbirinde yok. Fiyatını bilmiyorum ama tahminim çok rahat 980Ti'li sistem çıkar.
Extreme laptoplara uygun olduğunu düşünmekteyim hocam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı