Kullanıcı Adı Değişiklikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsmimi T.C. vatandaşlığındaki ismim olan Ömer Yavuz olarak değiştirmek istiyorum

Malesef ki Technopat'a ilk üye olduğumda sadece bir konu açıp cevap aldıktan sonra ona göre hareket etmekti fakat güzel bir bilgi ortamını gördükten sonra kendi kendime neden bu kullanıcı adını seçtim diye sordum... Baktım herkesin kendi ismi yazılı ve bu durumdan bende yararlanayım dedim...
Eğer hâlâ 500 mesaj kuralı devam etmiyor ise adımı "M.Işık" olarak değiştirmek istiyorum :) ilgili kişiler yardımcı olursa çok sevinirim :)

"M.Işık" olmasının sebebi adım ve soyadım olmasıdır. Fakat ismim Muhammed ve uzun olacağı için M.Işık uygundur diye düşündüm :)

Merhaba Benim Kullanıcı adımın Efe İlhan Yüce olmasını istiyorum. Rica etsem yapar mısınız?

@Ali Güngör merhabalar, ismimin Yasir Hoca olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Bu mümkünse ve sizde müsaitseniz, adımı bundan sonra böyle kullanmak istiyorum. :)

Merhaba, ismim arama motorlarında çıktığı için değiştirmek istiyorum. "Elvedui5" olarak değişiklik yaparsanız sevinirim. Aksi taktirde, üyeliğimin kullanıcı adımla birlikte, kalıcı olarak silinmesini talep ediyorum.

İyi günler.

Merhaba. Kullanıcı adımın ''Hakan'' olarak değiştirilmesini talep ediyorum, tırnak işareti olmadan. Aslında genel konuya yazmıştım, fakat geri dönüş yapılmamıştır. O yüzden buraya yazdım. ''Hakan'' diye isimli üye varmış ama bayağıdır girmiyormuş foruma, değiştirirseniz teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı