Kullanıcı Adı Değişiklikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar...

Size zahmet kullanıcı adımı değiştirebilirmisiniz?

Önceliğim: BthnKaratas
Olmazsa: Batuhan Karataş

Merhaba, kullanıcı adımın '' Özgür Can'' olmasını istiyordum fakat şuanda kullanımda olduğundan bu değişiklik mümkün olmayacak bu sebepten dolayı kullanıcı adımın '' ozgurcan112 '' olmasını rica ediyorum(tırnak işareti olmadan ozgurcan112 şeklinde).

500 mesaja ulaşmadım ancak kullanıcı adımı "Kutay Yağcı" olarak değiştirebilir misiniz? (Vatandaşlık adı için bir sınırlama yokmuş)

Hatırlatma: Kurala uymayan değişiklik talepleri silinecek ve kullanıcı uyarı alacaktır.
Ve araştırdım Hakan diye isim varmış, ama 5 yıldır girmemiş. Yinede değiştirirseniz sevinirim.
Mümkün değil. Talep ettiğiniz kullanıcı adı halihazırda kullanılıyor olmamalı. İsterse 10 yıl giriş yapmasın.
İsmimi T.C. vatandaşlığındaki ismim olan Ömer Yavuz olarak değiştirmek istiyorum
Ömer Yavuz kullanımda. Kelimeler arasına nokta vs. ekleyerek değiştirebiliriz. Talebinizi belirtin.

İsmimi T.C. vatandaşlığındaki ismim olan Furkan Özyürek olarak değiştirmek istiyorum.

Ben talepte bulunmuştum fakat geri dönüş yapılmadı. Acaba uygunsuz mu yoksa başkası tarafından mı kullanılıyor? 5_vites olmasını talep etmiştim. İyi günler.

İsmimin "DanielJackson" olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

500 limitine henüz ulaşamadım ama 2.kurala binaen kullanıcı adımı T.C. vatandaşlığındaki ismim olan Hasan Fatih KAVİ ile değiştirmek istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı