Kullanıcı adı ile telefon doğrulaması isteyen site yapımı

gns.bugra

Hectopat
Daha fazla  
Mesela ben bir siteye kayıt olacağım, telefon doğrulama isteyecek, telefona kod gelecek blabla. "Kullanıcı adı için onay kodunuz XXXX."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki işinize yarar.

Ücretsiz bir şey lazım ve de halihazırda olan bir sitede olur yani fazla uğraşmak istemiyorum mesela bugra diye kayıt olacağım kayıt olurken yazdığım numaraya bugra adlı hesabınız için onay kodu XXXX'dir diyecek.
Başlığı düzeltmişler site yapımı olmayacak.

SMS API'i kullanman gerekiyor. Google'da bu sekilde aratirsan bir suru sirket cikar karsina. Ucretsiz servis veren bir yer yok ama genelde bu servis saglayicilar gelistirme/test surecleri icin demo hakki veriyorlar. Iste $10 bakiye, ilk 100 SMS ucretsiz gibi.

SMS API'i kullanman gerekiyor. Google'da bu sekilde aratirsan bir suru sirket cikar karsina. Ucretsiz servis veren bir yer yok ama genelde bu servis saglayicilar gelistirme/test surecleri icin demo hakki veriyorlar. Iste $10 bakiye, ilk 100 SMS ucretsiz gibi.

Site yapmayacağım hazır bir site steam olur whattsapp olur k.adı için kodunuz xxxx diyecek işte gelen smste.

Site yapmayacağım hazır bir site steam olur whattsapp olur k.adı için kodunuz xxxx diyecek işte gelen smste.
Site yapmani tavsiye etmedim zaten. API nedir once onu arastirmalisin bence. Bir end-pointe HTTP istegi atmak icin illa ki 'web sitesi' kurman gerekmiyor.

Ücretsiz yok ama ucuz yollu çok kolay bulabilirsin. Buna web server yazmak da zor değil, fakat pek hoş olmayan sonuçlar doğurabilir güvenliği ele almazsan.

Spam yaparak atarlarsa faturanda hoş şeyler olmaz 😅(adamın yaptığı sistem buna çok açık)

Yeni konular

Geri
Yukarı