Kullanıcı adı önerisi

Dediğim gibi bi anlam olsun istiyorum isimimin içinde olduğu bir nicki neden kullanayım onun yerine direk ismimi yazarım. Nasıl bir şeyden anlam çıkarıp kullanabilirim?
Senin için önemli olan bir şey. Bunu kimsenin bilmediğine göre nick bulmak biraz da sana düşüyor. Hoşlandığın şeyleri söylersen sana uygun bir nick belki çıkabilir burada. Yoksa yeni nick önerisi gelip senin beğenmemen ile geçer zaman.

Her yerde kullanabileceğim (medya, oyun vs.) Bir nick arıyorum. Hazırda sizin kullandığınız veya Web'de bulduğunuz nickleri atmanızı istemiyorum. Kendi nickimi nasıl oluşturabilirim? Yani bir anlamı olsun istiyorum. Kendi kullandığınız nicklerin anlamlarını yazarsanız ben de esinlenerek bir şeyler yapabilirim.
ğüöİışç gibi Türkçeye özel imcelerin olduğu bir ad.

Senin için önemli olan bir şey. Bunu kimsenin bilmediğine göre nick bulmak biraz da sana düşüyor. Hoşlandığın şeyleri söylersen sana uygun bir nick belki çıkabilir burada. Yoksa yeni nick önerisi gelip senin beğenmemen ile geçer vakit.
Aklınızdaki şey nedir? Çünkü sevdiğim şeyleri pek dışa vurmayı sevmem.

Benim şuan hazır da olan baya bir kullanıcı adı var, Daha kararlaştırmadım bir tane aklımdan uydurdum baya iyi oldu.

Önerim:
Voltrex

Yeni konular

Geri
Yukarı