Kullanıcı Adınızın Anlamı

Bizim koyde cok kar yagar. 4 metre yagdigi kislar bile olmus. Insanlar tuneller kazarak koyde geziyorlarmis zamaninda. Iste boyle zamanlarda insanlari metrelerce pesek kara batip olmekten kurtaran ekipmana gigile derler. Ben de oyunlarda support oynayip olumden kurtardigim icin nickimi boyle yaptim. Internette arastirdim 80'li yillardaki bir animenin karakterlerinden biri ayni zamanda fakat bizim koyde cok daha onceden kullanildigi icin bu ekipman, nickim essiz diyebilirim :)

Kaptan sevdiğim birinin lakabıydı ( Eskiden. Yeni kaptan benim 😎 ) INO ise bildiğimiz .ino uzantısı😄
Noxian ravens.
Raven: Kuzgun.
LoL'de hikayesini en çok sevdiğim şampiyonla ilgili bir şey. Noxus kuzgunları anlamına geliyor fakat sevmiyorum nickimi. Değiştireceğim zamanı gelince 😃.

Noxian isminden nefret ediyorum. Riot kullanıcı desteğinden "noxian" adlı yardımcı "sözde yardımcı" kanser etmişti beni :D.

Aydos bizim burada ki ormanın adı. Sizi her gördüğümde oralar da yaşadığınız için bu nicki koydunuz sanmıştım. Öğrenmiş oldum 😀

Vallahi ben de sonradan öğrendim bir sürü soyadı aydos olan varmış. Kendimi aratmaya çalışıyorum Google'da 10 sayfa boyunca aydos ormanında yangın haberleri çıkıyor :D.

Vallahi ben de sonradan öğrendim bir sürü soyadı aydos olan varmış. Kendimi aratmaya çalışıyorum Google'da 10 sayfa boyunca aydos ormanında yangın haberleri çıkıyor :D.
Aydos ormanın da yangın olduğunu ben de yeni sizden öğrendim. O ormanın yanında oturmama rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı