Kullanıcı Adınızın Anlamı

Farklı soyada sahip olmak müthiş bir şey. Ama benimkisini kullanmak eziyet.

+ Adınız nedir?
- Mehmet Emin Zordağlar
+ Mehmet Emin Zordanalar
- ZOR-DAĞ-LAR

Bunun gibi çok yaşandı. Zorbağlar diyen bile oldu.

Hikayesi daha garip. Babamın büyükbabası yani benim deyişimle Büyük Apti Reis kuzeniyle ortaklığı bozulup araları açılınca "Ben seninle aynı sülalede olmam" deyip soy adını Zordağ'dan Zordağlar'a çeviriyor. :D

Hocam özür dilerim ama ilk başta zortdağlar diye okudum :/

Gordon Freeman ile onu andıran anlamına geliyor. S harfinin büyük olma sebebi annem ve ablamın baş harfleri <3 Karantina dönemlerinde bulmuştum bu kullanıcı adını :/
Kordonum Su diye okuyup hamile bir kadini getiriyordu nickiniz aklima, meger altinda derinnn anlamlar varmis hocam.

Benim basta adim n g neer'di, TF2 sevdigim icin Engineer karakterinin daha "farkli" bir okunusunu almak istemistim. Sonra katildigim bir Discord sunucusunda @433815 Enginar deyiverince her yerde adimizin Enginar olmasi icap etti. Sonra adim sayi olduktan bir muddet sonra Enginar nicki alindigindan X + ginar olmaliydi. Bana en uygun X de Linux idi.

Oynadığım bir oyunda karaktere kulağa güzel gelen bir isim düşünmeye başladım aklıma herhangi bir şey gelmeyince Google çeviriye rastgele kelimeler yazmaya başladım ve en sonunda bitki yazınca Plant kelimesi çıktı kelimeyi beğendim ve her hesapta ve oyunda Plant ismini değiştirerek kullanmaya başladım Technopat'ta hesap oluşturacağım zaman da Plant4 yazdım

Hocam özür dilerim ama ilk başta zortdağlar diye okudum :/

1650110707262.png

Farklı soyada sahip olmak müthiş bir şey. Ama benimkisini kullanmak eziyet.

+ Adınız nedir?
- Mehmet Emin Zordağlar
+ Mehmet Emin Zordanalar
- ZOR-DAĞ-LAR

Bunun gibi çok yaşandı. Zorbağlar diyen bile oldu.

Hikayesi daha garip. Babamın büyükbabası yani benim deyişimle Büyük Apti Reis kuzeniyle ortaklığı bozulup araları açılınca "Ben seninle aynı sülalede olmam" deyip soy adını Zordağ'dan Zordağlar'a çeviriyor. :D

Benim adımı da anlayan yok soyadımı da. Adım Veyis diyorum. Sonra birkaç kere daha diyorum. Genelde 3. seferde anlıyorlar.

Gta 5 oyunun da ki 3 ana karakterden birisi. (Karakteri çok sevdiğim için bu adı koydum)

Karakterin tanıtım videosunu bile çok beğeniyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullandığım çok fazla kullanıcı adı var hepsini yazayım.

Tarantula : En sevmediğim hayvan. İsmi hoş ama.

Regno : Hüküm Süren, İtaat ettiren.

Dariush : Zengin Kral ( Ayrıca LoL ve NFS Carbon'daki Darius karakterinin adının orijinali.

Showdown : NFS ProStreet'teki bir ünvan.

Sahena : Kral diye tasvir edilen, kral olduğu düşünülen.

SoundBoy : NFS Carbon'un ana kötüsü Darius'un şarkısı olan Sway - Hype Boys'da "Sağlam Çocuk" diye geçen bir söz. (Açıklaması)

Mezalodon : İsimlerimin baş harfleri Mez oluyordu. Bende köpek balığı türü olan Megalodon ile birleştirdim.

Aisaka : Kesinlikle anime değil. Zamanında LoL oynarken bilgisayarımda olan sıkıntılar içen bilet atarken bana çok yardımı dokunmuş birisiydi. 2019 yılında "Aisaka neden cevaplamıyor" dediğimde işine son verildiğini söylemişlerdi. :( Sad story.

Ancak hala her yerde kullandığım bir kullanıcı adı yok. Önerilere açığım.

Geri
Yukarı