Kullanılmayan Kitaplar Nerede Satılabilir?

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde kendime kütüphane yapmak hayalimdi ancak şartlar buna el vermiyor. Kitaplarımın yarısını arkadaşlarıma dağıttım çoğu geri gelmedi zaten. Elimde 100 kadar kitap var ben bunları toplu olarak nereye satabilirim? Letgo’da parça parça ilan açtım ancak hem teklif gelmiyor hem de sürekli kargo ile uğraşmak istemiyorum. İnternetten 3-5 sahaf numarası bulup sordum işime yaramaz diye cevap aldım.
Yanlış anlaşılmasın ticari gelir elde etme gibi bir hedefim yok, öğrenci olarak sıkıştım ve 100 kitaba 200 bile verseler razıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok spesifik bir kitap değilse zor hocam ya. Eskiden sahaflar alırdı ama şimdi çoğaltmak kolay olduğundan onlar da almıyorlar. Sevabına bağışlayabilirsin bile. Ne kitabı bu arada? Roman mı, ders mi yani? Çok satabileceğini sanmıyorum ama listesi varsa elinde bakabilirim. Orijinal bandrollü mü bir de?

Çok spesifik bir kitap değilse zor hocam ya. Eskiden sahaflar alırdı ama şimdi çoğaltmak kolay olduğundan onlar da almıyorlar. Sevabına bağışlayabilirsin bile. Ne kitabı bu arada? Roman mı, ders mi yani? Çok satabileceğini sanmıyorum ama listesi varsa elinde bakabilirim. Orijinal bandrollü mü bir de?

Orjinal kitaplar hocam. İçerisinde ağırlıklı olarak romanlar ve dini kitaplar var. Dediğim gibi bir kısmını zaten dağıttım. Olmadı bir kütüphaneye bağışlarım.

Orijinal kitaplar hocam. İçerisinde ağırlıklı olarak romanlar ve dini kitaplar var. Dediğim gibi bir kısmını zaten dağıttım. Olmadı bir kütüphaneye bağışlarım.
Bence çok daha makbule geçer:) Ya da bir ilköğretim okuluna bağışla. En azından kütüphanede kitap vardır ama okulun belki eksiği vardır. Hem öğrenciye direkt ulaşması daha yararlı olur:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı