Kullanılmış Anakartı İade Etmek Mümkün Mü?

resitali

Decapat
Geçtiğimiz hafta incehesap.com üzerinden MSI B550-A PRO anakart aldım. Kasam olmadığı için çalıştığını teyit etmek için uzay montajda sistemi birkaç dakika çalıştırıp kapattım. Anakartı iade edip daha iyi bir anakart almak istiyorum. İade etme şansım bulunuyor mu?

Geçtiğimiz hafta incehesap.com üzerinden MSI B550-A PRO anakart aldım. Kasam olmadığı için çalıştığını teyit etmek için uzay montajda sistemi birkaç dakika çalıştırıp kapattım. Anakartı iade edip daha iyi bir anakart almak istiyorum. İade etme şansım bulunuyor mu?

Çalıştırdığını söylemezsen sorun yok. Satıcının iadede de sorun çıkarmasına karşılık güzel bir iade bahanesi ile iade edilebilir.

İşlemcim 5. nesil ve BIOS Flashback ile BIOS sürümümü güncelledim. Bunu anlamaları mümkün değil mi?
Koşulsuz iade hakkın varken neden bu işlere giriyorsun ki :D. Beğenmedim deyip sıyrılabilirsin işin içinden.

Koşulsuz iade hakkın varken neden bu işlere giriyorsun ki :D. Beğenmedim deyip sıyrılabilirsin işin içinden.
İncehesap sorun çıkarıp almayacaktır. Arızalı ürünleri bile reddediyorlar. Keyfi iadeleri iade alırken de sorun yapıyorlar. Bir çok konu açıldı bunun hakkında.
Bu durumdan korktuğum için. Boş yere zaman harcamak istemiyorum eğer bu durumla karşılaşacak isem.

Geri
Yukarı