Kullanıma yönelik antivirüs tavsiyesi

Lejyoner.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar ve iyi sosyaller dilerim.

Genel olarak PC üzerinden sadece oyun oynuyorum. Discord ve benzeri uygulamalar kullanıyorum. İnternet kullanımım YouTube, sosyal medya vb. şeylerden oluşuyor. Bunların dışında neredeyse kullanmıyorum diyebilirim. Sizlerden ricam, sistemi yormayan, oyun oynarken sıkıntı oluşturmayacak ve aynı zamanda güzel, sağlam bir koruma sağlayan anti virüs tavsiyesi istiyorum.

Not: Discord, TS gibi uygulamalar kullanırken farklı sunuculara girebildiğimiz için zararlı kullanıcılardan, zararlı DC veya TS sunucularından zarar almak istemiyorum. Antivirüs yazılımı bu bahsettiğim tarzda ki uygulamalar için tam koruma sağlıyor mu acaba?

Herkese iyi akşamlar ve iyi sosyaller dilerim.

Genel olarak PC üzerinden sadece oyun oynuyorum. Discord ve benzeri uygulamalar kullanıyorum. İnternet kullanımım YouTube, sosyal medya vb. şeylerden oluşuyor. Bunların dışında neredeyse kullanmıyorum diyebilirim. Sizlerden ricam, sistemi yormayan, oyun oynarken sıkıntı oluşturmayacak ve aynı zamanda güzel, sağlam bir koruma sağlayan anti virüs tavsiyesi istiyorum.

Not: Discord, TS gibi uygulamalar kullanırken farklı sunuculara girebildiğimiz için zararlı kullanıcılardan, zararlı DC veya TS sunucularından zarar almak istemiyorum. Antivirüs yazılımı bu bahsettiğim tarzda ki uygulamalar için tam koruma sağlıyor mu acaba?
Hocam bahsettiğiniz kullanım şekli zaten gayet iyi bana kalsa antivirüs kullanımına gerek bile yok fakat defender yeterli olacaktır.

Hocam bahsettiğiniz kullanım şekli zaten gayet iyi bana kalsa antivirüs kullanımına gerek bile yok fakat Defender yeterli olacaktır.

Hocam çok haklısın ve bunun farkındayım. Lakin Discord sunucuları kafamda büyük bir soru işareti oluşturuyor. Çünkü farklı olan birçok Discord sunucusuna ister istemez gidiyorsun. Oradan bir ton link vb şeylerde kafamda soru işareti kalsın istemiyorum.

Geri
Yukarı