Kullanmaktan en keyif aldığınız elektronik aletiniz nedir?

• Konuyu başlatan Merdt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 511
Basit bir soru. Herkesin diğerlerinden daha çok sevdiği cihazlar vardır diye düşünüyorum.
Benimki, 4-5 yıldır elimde olan eski bir Samsung Galaxy Book 10.6. 4 GB RAM'i var. Düşük profilli i3 denebilecek M3 işlemcisi var. Oldukça kısıtlı performansa sahip bir cihaz. Ancak bununla internete girmek, özellikle 10 inç bir ekranda, 1920x1200 cam gibi bir panelle aşırı keyifli oluyor. Klavyeli kılıfından ayrılınca tablet görevi de görebiliyor. Katlarca kuvvetli masaüstü bilgisayarımdan bu tadı alamıyorum gündelik kullanımda. Fotoğrafını aşağıya bırakıyorum:

Eki Görüntüle 1644431

Sizlerin en beğendiği ürünler nelerdir? Yorumunuzu aşağıya bırakın. Teşekkür ederim okuyan ve yorum yazan herkese. İyi sosyaller dilerim.
Direkt olarak büyük bir akıllı alet değil fakat klavye kulanmayı çok seviyorum. Klavyeyle yazmak bile bana mutluluk veriyor.

Bilgisayarım. Almak için çok uğraştım bir zahmet keyif alayım.

Nintendo Switch. Özellikle yurt dışı yolculuklarımda havalimanları ve uçak içinde saatlerimi kurtarıyor. Evde de oyun oynayacaksam en fazla 1-2 saat oynadığımdan genellikle Switch tercih ediyorum, PS5 kenarda çürümeye terk edildi. :D

Nintendo Switch. Özellikle yurt dışı yolculuklarımda havalimanları ve uçak içinde saatlerimi kurtarıyor. Evde de oyun oynayacaksam en fazla 1-2 saat oynadığımdan genellikle Switch tercih ediyorum, PS5 kenarda çürümeye terk edildi. :D

El konsolu bu durumlarda büyük rahatlık. GPD Win 4'ü araştırmanızı tavsiye ederim. Tam sizlik olabilecek bir cihaz.
@Crucible Knight Hocam ayrıca Switch için Nintendo Exclusive'ler dışında oyun öneriniz var mı? My Time at Portia dışında pek oyun bulamadım Switch'de sarabilecek.

Son düzenleme:
Sony NWZ-B172 Mp3 çalar, ne yazık ki 4-5 ay önce uçakta düşürüp kaybettim. Vermiş olduğu ses kalitesi ve yüksekliğini hiçbir telefon ve mp3 çalardan alamadım. Hala gözümde tütüyor. 😕

@Faruk S. Hocam ayrıca Switch için Nintendo Exclusive'ler dışında oyun öneriniz var mı? My Time at Portia dışında pek oyun bulamadım Switch'de sarabilecek.
Açıkçası ben de Nintendo'yu exlusive oyunları için seviyorum çocukluğumdan beri. Exclusive dışında oynadığım sadece Persona 5, Nier Automata, Ori oyunları, Divinity Orijinal Sin 2 gibi bilindik oyunlar var. Disco Elysium ve MK 11 de almayı düşünüyorum ama MK11 portunun kötü olduğunu yazan epey kişi var.

Nintendo exclusive oyunlarını sevmeyenler için Switch pek tercih edilecek bir konsol değil açıkçası.

Geri
Yukarı