Kumar bağımlısı oldum

3 sene sonra mr olympia.

İşten eve tek yaptığım bu her gün daha fazla zarar ve zaten Malatya'da yaşıyorum ne dışarıda sosyalleşmesi.

Elbet bir gün 😁😁😁

Amacım hesabı skinlerle doldurmak değil para hevesi 60 lirayı 30000 yapma hevesi.

Bunu deneyebilirim CS 2 de değerlenecek diyor herkes çıkan skinleri satmayacağım.

Evet bu düşünce beni içten içe yiyor her açışımda ya bana da çıkarsa etkisi.

Keşke 100 olsa 1 asgari ücret yedim sırf kasa açarak.

İleride bu duruma geleceğimi biliyorum ama durduramiyorum kendimi.

Olmuyor işte her monitörle göz göze geldiğimde 1 kasa daha acasim geliyor.

Saçma. Sadece oynamayı bırakın.

Fikir vermeyeydin iyiydi kdkfkdkfkfkfkg
Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek diye buna derim ben asngjasngsajgsa.

Ben zarar etsem bırakırdım. Bir kere kar ettin, sonra kaybettiğin anda bırakmak zorundasın. Ders olur.

Zorla gidip kasa açtıran yok kendi isteği ile kasa açıyor. Açma.
Hocam herkes siz değil. Bağımlılığın ne olduğu ile alakalı bir fikriniz yok sanırsam.

Merhaba geçen aylarda bir konu açtım ve PC topladım. Söylenenlerden yola çıkarak PC aldıktan sonra CS:GO başladım ve kasa sistemini keşfettim ve o gün hayatım karardı. İlk açtığım kasadan 30 40 TL kar etmiştim ve bu beni umutlandırdı ve 10 tane kasa alıp hepsini açtım ama hepsinden 2 liralık skinler çıktı ama ben pes etmedim ve neredeyse her gün 4 5 kasa açmaya başladım. 1 aydır böyleyim cebimde para kalmıyor birinden borç alıyorum direkt CS kasa açıyorum sitelerde ben bu alışkanlıktan nasıl kurtulacağım?

İlk başlarda zor gelecek fakat bence CS'den kurtulman. Hatta geride hiç köprü birakmaman hesabını baska birisinde ver. Bende de oyun satın alma takıntısı vardı. O YouTube hesabını kapattım.Yeni hesap açtım Yeni algoritmada artik karsima oyundur Steam'dır hiçbir şey çıkmıyor.

Geri
Yukarı