Kumarı nasıl bırakabilirim?

aspenaX

Hectopat
Soru basit: Kumarı nasıl bırakabilirim? Dünkü Galatasaray maçında aldığım yüklü miktardaki parayı olduğu gibi Fenerbahçe maçına bastım ve kaybettim. Yani kısaca denildiği gibi kumarın tek sonucu kaybetmektir. Başlamayı düşünen varsa asla ve asla önermiyorum ben bırakırım falan diyorsunuzdur muhtemelen bende öyle diyordum bırakılmıyor eğlence haline geldi ve elinizdeki tüm parayı kumara veriyorsunuz.

Bu senin fanatikliğin kumar nikotin değil ki seni bağımlı etsin?

Buraya ben 1000 basarım 10k olur diyorsun o anlık gazla gidiyor tüm paraların.

Kumara harcayacağın parayı benim ibana pasla ben hatunlarla yerim sen parasız kalır kumarı bırakmış olursun.:D

Dostum selam bu günkü fener maçında herkes üstten yattı arada bir olabiliyor böyle şeyler çok rahat 0-3 bitecek maçtı batshuayi 2 tane net kaçırdı karşı karşıya en kritik dakikalarda sıkma canını

2/2 güzel giderdi fenere.

Dostum selam bu günkü fener maçında herkes üstten yattı arada bir olabiliyor böyle şeyler çok rahat 0-3 bitecek maçtı batshuayi 2 tane net kaçırdı karşı karşıya en kritik dakikalarda sıkma canını.

Mesele kazanıp kaybetmek değil ki yaptığı yanlış bir şey sonucu ne olursa olsun.

Bu senin fanatikliğin kumar nikotin değil ki seni bağımlı etsin?

Buraya ben 1000 basarım 10k olur diyorsun o anlık gazla gidiyor tüm paraların.
Kumar bağımlılık yapar çünkü beynin ödül sistemini uyuşturucu veya alkol gibi uyarır. Biyolojik bir olay yani, sadece kafada biten psikolojik birşey değil.

Geri
Yukarı