Epic Games Kupon indirimi tek seferlik mi?

mrtard50

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'ten oyun alacagım fakat bedava oyun etkinliğinin bitmesine yaklaşık 1 ay var ve aldıgım oyunların bedava olmasından korkuyorum. 14 gün süresi var iade edebilmem için bu oyunları toplu almak yerıne teker teker alsam yine aynı fiyatına denk gelir mi yoksa kupon 1 seferlik mi onu öğrenmek istiyorum. Mesela 14 gün bitmeden 13. gün iade etsem tekrar aynı fiyata tek başına The Long Dark oyununu alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• 1702654746882.png
    1702654746882.png
    59,7 KB · Görüntüleme: 189
Son düzenleyen: Moderatör:
Her uygun alışverişinde yeni bir kupon veriliyor.
Uygun alışveriş için ise, 199,99 TL üzerinde bir oyun veya sepetinizin 199,99 TL'den yüksek olması halinde uygun alışveriş olarak nitelendirilir.

Kuponun uygulanamadığı bazı oyun ve şeyler var bunlar:
  • Ön satın alımlarda veya eklentiler (DLC veya sezon biletleri gibi).
  • Oyun dışı satın alımlarda ya da oyun içi satın alımlarda (Fortnite'taki V-Papel gibi oyun içi para birimi veya Dünyayı Kurtar modu gibi yükseltmeler).
  • ve şu özel paketlerde kullanılamaz: EA SPORTS FC™ 24 Ultimate Sürüm, Madden NFL 24 Deluxe Sürümü ve F1® 23 Champions Edition.

Yanlış bilgi
Merhaba, Epic Games'ten oyun alacagım fakat bedava oyun etkinliğinin bitmesine yaklaşık 1 ay var ve aldıgım oyunların bedava olmasından korkuyorum. 14 gün süresi var iade edebilmem için bu oyunları toplu almak yerıne teker teker alsam yine aynı fiyatına denk gelir mi yoksa kupon 1 seferlik mi onu öğrenmek istiyorum. Mesela 14 gün bitmeden 13. gün iade etsem tekrar aynı fiyata tek başına The Long Dark oyununu alabilir miyim?
Hepsini 14 gün sonra alırsan sorun çözülür. Yüksek ihtimalle tek seferliktir, riske girmeye değmez bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
199,99 TL üzeri bir sepette kuponu uygulayıp satın aldığında yeni bir kupon tanımlanıyor sana.

Yani 200 TL üzeri bir sepet oluşturup sonrasında 200 TL altı oyunu iade ettiğimde indirimli fiyatını elde edeceğim ama tekrar onu satın almak istersem indirimden faydalanabilmek için 200 TL üzeri bir sepete ihtiyacım var peki şu an sadece Days Gone alsam sonrasında bedava oyun etkinliğinin bitmesine 14 gün kala diğer 3 oyunu alsam yine aynı indirime sahip olurum değil mi?

Yani 200 TL üzeri bir sepet oluşturup sonrasında 200 TL altı oyunu iade ettiğimde indirimli fiyatını elde edeceğim ama tekrar onu satın almak istersem indirimden faydalanabilmek için 200 TL üzeri bir sepete ihtiyacım var peki şu an sadece Days Gone alsam sonrasında bedava oyun etkinliğinin bitmesine 14 gün kala diğer 3 oyunu alsam yine aynı indirime sahip olurum değil mi?
Zaten kuponu kullanmak içinde 200 TL üzerinde sepete sahip olmanız gerekiyor. Yani siparişi tamamladıktan sonra yeni kupon tanımlayacağından iade ettiğinizde bir sorun yaşamayacaksınız.

Kuponlar 10 Ocak'ta geçerliliğini yitiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı