Kuralları Eleştirmiyorum

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba sosyal. Açtığım konulardan kuralları eleştirdiğimi sananlar doluşmuş. Buna bir açıklık getirelim. Ve lütfen konu reddedilmesin. Güzel bir üslup ile kendimi ifade edeceğim.

Kurallar hakkında detaylı bilgi öğrenmek için böyle konular açmaya başladım. Moderasyon bana bu konuda çok yardımcı oldu. Özellikle @Tim, @SideWinder, @Lintos ve @261538 hocalarım bana çok yardımcı oldular. Size buradan teşekkür ediyorum.

Kuralları mizah kategorisine aldığım zamanlar oldu. Fakat yine konular orada da ciddiye alındı. Yorumlara bakmaya zahmet bile göstermedim o yüzden.

Kural yazılı başlık görünce hep bir ön yargı oluyor değil mi sizde? Bende oluyor. Fakat konuyu okumadan bir sonraki konuda hangi kuralı eleştireceksin demek daha kolay. Bir de kullanıcının bunu gereksiz mesaj olduğunu bilmesi lazım.

Ya da kaba bir üslup kullanmak daha rahat geliyordur. Bunu yapmayın lütfen. Size inat yapmak istemiyorum. Bu konunun altına kahkalar gelecek o kesin. Ama kuralları eleştirdiğimi söylemeyin.

İnsanlar beni yanlış anlıyorlar. Ben, kurallar hakkında detaylı bilgi öğrenmek istiyorum. Sosyal'i daha iyi kullanmak istiyorum. Gözüne batan varsa göz ardı etsin. Aramızda mesafe olmasın. Yoksa buranın Sosyal olmasının ne anlamı kalır ki?

Anlayışınız için teşekkürler. İyi Sosyaller.

Yorumlara bakmaya zahmet bile göstermedim o yüzden.
Konu açtım çünkü ciddiye aldım.
Bu kısımlarda bir uyuşmazlık var gibi.

Böyle kuralları arka arkaya sorgulayıp üstüne de moderatör konusu açarsanız kişilerin sizin üstünüzdeki düşünce yapısı değişir tabii ki.
Farklı bir amacınız var gibi duruyor. Bu kısmı sorgulamak bana düşmez ancak sizin bende olan düşünce şeklinizi etkiler.

Bu kısımlarda bir uyuşmazlık var gibi.

Böyle kuralları arka arkaya sorgulayıp üstüne de moderatör konusu açarsanız kişilerin sizin üstünüzdeki düşünce yapısı değişir tabii ki.
Farklı bir amacınız var gibi duruyor. Bu kısmı sorgulamak bana düşmez ancak sizin bende olan düşünce şeklinizi etkiler.
Dediğimi dedim. Yanlış algılayan varsa göz ardı eder geçer. Yapım zaten inatçı. Bu forumdan da olmak istemiyorum.

Zaten moderasyon konularıma bir şey demedi. Cevabımı aldığım gibi kilitleniyor konular.

Geri
Yukarı