Türkçe Kuralları

Koçum çoğunu biliyorum zaten yazım kuralları yüzünden şimdiye kadar 2-3 cezam var abartısız.

Çok ceza almışsınız :penguen:

Screenshot_2017-05-10-00-45-01-1.png

Zor öğreniyorum diyelim (y)

@Neko Benim toplam uyarım 40. Sana göre daha fazla, yalnız ceza yeme sebebim yazım hataları değil başka nedenler, yazım hatası yüzünden 2 defa uzaklaştırılma aldım 6-7 defa da sadece uyarı geldi tek harf hatası yüzünden.

Yediğim cezalardan artık gına geldi. Bunun için yeni bir yöntem buldum. Klavyenizdeki ses ile yazma özelliğini kullanın kendisi Türkçe kurallarına benden daha çok dikkat ediyor.[emoji23] Tavsiye ederim.

Yediğim cezalardan artık gına geldi. Bunun için yeni bir yöntem buldum. Klavyenizdeki ses ile yazma özelliğini kullanın kendisi Türkçe kurallarına benden daha çok dikkat ediyor.[emoji23] Tavsiye ederim.
Evde deli gibi konuşmak istemiyorum telefona karşı. :D

@Neko Benim toplam uyarım 40. Sana göre daha fazla, yalnız ceza yeme sebebim yazım hataları değil başka nedenler, yazım hatası yüzünden 2 defa uzaklaştırılma aldım 6-7 defa da sadece uyarı geldi tek harf hatası yüzünden.

Beklediğimden daha fazla :penguen:

Ama ben 4 ayda bu kadar aldıysam sizi geçebilirim.

(Sanki iyi bir şeymiş gibi...)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı