Kurban makine için Windows önerisi

Flakko

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, VMware Fusion ile Kali Linux kullanıyorum. Bu hacking, penetration, saldırı işlerini öğrenmek için. Ana sistemim macOS. Saldırı yapabilmek için ikinci bir sanal makineye ihtiyacım var. İlle de Windows 10 olmak zorunda mı? Daha hafif ve akıcı olması için ben Windows 7 düşünüyorum. Normalde zaten Windows 10 hariç hiçbir Windows'u tercih etmem.

Üzerinde çalışacağınız şeylere bağlı. Güncel açıklar ile ilgileniyorsanız Win 10, daha eski tip geleneksel payloadlar ile ilgileniyorsanız Win XP'ye kadar yolu var.

Arkadaşlar, VMware Fusion ile Kali Linux kullanıyorum. Bu hacking, penetration, saldırı işlerini öğrenmek için. Ana sistemim macOS. Saldırı yapabilmek için ikinci bir sanal makineye ihtiyacım var. İlle de Windows 10 olmak zorunda mı? Daha hafif ve akıcı olması için ben Windows 7 düşünüyorum. Normalde zaten Windows 10 hariç hiçbir Windows'u tercih etmem.
Virtualbox üzerinden bir Win10 kurabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben şöyle diyeyim. Windows 10 sanal makinelerde biraz yavaş çalışıyor. Bende 10 yerine ne kullanabilirim diyorum. Zaten test amaçlı bir Windows olacak bu. 10 olmasına gerek var mı diyorum sadece.

Hocam ben şöyle diyeyim. Windows 10 sanal makinelerde biraz yavaş çalışıyor. Bende 10 yerine ne kullanabilirim diyorum. Zaten test amaçlı bir Windows olacak bu. 10 olmasına gerek var mı diyorum sadece.
Yo gerek yok bende şu anda kali linux kullandığım için kurban makinem win10 o yüzden win10 önerdim.Ama win7 ile pek bir fark yoktur benim düşüncem.

Geri
Yukarı