Kurbanlık etin tadı neden kötü olur?

Hayır öldürmez. Ama taşıyıcı insana geçebilecek bir hastalık ise size geçebilir.

23 yaşında olduğuna pek inanmadım.
Bu konumu hatırlattınız. Doğum tarihinin doğru olup olmadığı nasıl tespit ettirilir?

Babanızdan gizlice götürün ve video kayda alın kasapın dediklerini. Sonra babanıza izletirsiniz eğer ette kötü bir şey varsa.
Daha tek başıma evden dışarı uzaklara gidemiyorum. Ezbere bildiğim BİM ve A101 hariç. Zombi gibi dengesiz yürüyorum zaten.

Babam sorun işte...

Hiçbir şeyi dinlemiyor babam. Otizm raporluyum, otizmimi kabullenmeyip beni ha bire suçluyor.

Baban Otizm'i bahane edip seninle düzgün bir ilişki kurmuyor olabilir. Benim babamda aynı ama problem benim hiçbir hastalığım yok babama karşı zıtlığım dışında :D

Baban Otizm'i bahane edip seninle düzgün bir ilişki kurmuyor olabilir. Benim babamda aynı ama problem benim hiçbir hastalığım yok babama karşı zıtlığım dışında :D
Babam bana normal muamelesi yapıyor. Otizmi kabullenmiyor. Otizmli bireylere nasıl davranılması gerektiğini bilmiyor.

Bu hayatta istediğim şeyler var. Babam bunları anlamıyor ve ona göre bu isteklerimin çoğu anormal veya sırası olmayan şeyler. Ya ben 23 yaşında olacağım neredeyse.

Bağırın çağırın babanıza yemiyorum eti ölmek istemiyorum diye. Vicdanı elvermez diye tahmin ediyorum.
Babama bunu dersem diyeceği şey şudur; "Yemezsen yeme ***** ****** Ben daha et almayacağım eve." der.

Bu hayatta istediğim şeyler var. Babam bunları anlamıyor ve ona göre bu isteklerimin çoğu anormal veya sırası olmayan şeyler. Ya ben 23 yaşında olacağım neredeyse.

Babama bunu dersem diyeceği şey şudur; "Yemezsen yeme ***** ****** Ben daha et almayacağım eve." der.

Söyler ama vicdanı elvermez alır. Bu arada otizm bence ağır bir hastalık değil babanız bu yüzden kabul etmiyor olabilir hastalığınızı.

Babama bunu dersem diyeceği şey şudur; "yemezsen yeme ***** ****** ben daha et almayacağım eve." der.

Bence siz hastalıgınızı kendinize bir tutkal misali yapıştırmıssınız ve kaldıramıyorsunuzu bence kendinize biraz çeki düven verip öz güvenli biri olmaya bakın babanızın sizin için doğru olanı yapmak istedigine eminim bu yüzden belki otizimli oldugunu sana hissettirmemeye çalışyordur sen daha güclü ol diye fakat sen her şeyde otizimliyim diye belirtirsen hiçbir şekilde gelişemezsin engellerini aş ve kendine biraz güven.😉👍

Etler dinlemediğinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Etler uygun şartlarda(termos çanta) mı getirildi yoksa direk poşette mi?
Normal poşette getirilse aslında çok sorun olmuyor. Biz Kayseri'den İstanbul'a normal poşette arabanın arkasında getirdik bir şey olmadı.

Dostum kurban eti normal et gibi değil dinlenmiyorlar çok fazla. Eti güzelce dolaba koyun. Biraz dinlendirin. Ben eti severek yiyen biriyim ama güzel pişirilmediyse kuzu etinden bile çok rahatsız olurum midemi kaldıran bir kokusu var. Geçen sene annem 6-7 kilo eti 13 saatlik yoldan buz küplerinin içinde getirmişti. Et yeşermediği sürece bir sorun olmaz. Yeşerdiyse de artık onun farkına varırsınız. Bu arada eğer annen eti satın alıp gönderdiyse kurban eti değildir o kasap etidir. Kurban eti parayla satılmaz. Annen belirli bir miktar verip ortak olmuş ve oradan gelen eti size göndermiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı