İçkinin tadı çok kötü geliyor

Votka, bira, şarap, şampanya, tekila, viski, içtim bugüne kadar.

Ama en çok rakıdan tiksindim. Hiç sevmedim, hele ki o kokusu yok mu? Midem bulanıyor. Bir de tatlı böyle, şeker gibi ya. Bak şimdi midem oynamaya başladı hatırlayınca.

Rakı balık yapalim, ben ısmarlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Smirnoff Vanilla Twist deneyebilirsin tabii bulabilirsin, bir de meyveli şaraplar haricinde birçok alkollü içkinin tadı güzel gelmez ki zaten tadı için de alkol içeni görmedim. Alkolü lıkır lıkır içmek de övünülecek bir maharet değildir, tadını bu kadar sevmediyseniz demek ki bünyeniz kabul etmiyor. Muhtemelen zorlayarak içtiğinizde de sonu pek de güzel bitmeyen alkol anılarına sahip olacaksınız.

Chivas + enerji içeceği denedim. Viski tek başına ağır geldi. Ama arkasında alkol ile karıştırmayın diyo siz karıştırmayın.😁

Zaten alkollü içeceklerin tadı herkes için kötüdür. Sadece içtikçe alisma seviyen artiyor. Kokteyl yaparak içmeyi dene şimdilik, Votka Red Bull gibi mesela.

Birayı tuz ve limon ile Meksika bardağı yapıp içebilirsin.
Jager + süt shot kombini.
Şarap + Sprite.
Votka + Vişne suyu, kola.
Kokteylleri deneyebilirsin, Long Island, Mojito...

Yanına fıstık, kajun, jelibon, Eti Gong.

Son düzenleme:
Öncelikle bira ve şarap içmeyi deneyin derim. Bir anda %50 alkollü içkiler deneyince sevmemeniz normal. Ben hala bira ve şarabı çok sevmeme rağmen yüksek alkollü içkiler içemiyorum.
Carlsberg, Tuborg Gold, Efes Malt başlangıç için iyidir.

Geri
Yukarı