Kurduğum Kaspersky virüslü çıktı

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ne olur ne olmaz diye Kaspersky'i bu konuda olan arkadaştan indirdim.
İndirip kurduğum gibi hiçbir sesi alamaz hiçbir sesi mikrofona veremez oldum. Kulaklığı çıkarıp hoparlöre falan verdim hala ne ses veriyorum ne ses alıyorum. Sonra bu Kaspersky'i silip ses denetim masasından '' Bu aygıtı kullanma' olarak işaretlendiğini gördüm çoğu seslerin. Bende Windows Defender ile tam tarama yapıyorum şu an başka ne yapmamı önerirsiniz?
Bu sorun Kasperky'den mi bilmiyorum ama @EKAloji hocamdan neden böyle olduğunu sormak istiyorum.

Arkadaşlar ben ne olur ne olmaz diye Kaspersky'i bu konuda olan arkadaştan indirdim.
İndirip kurduğum gibi hiçbir sesi alamaz hiçbir sesi mikrofona veremez oldum. Kulaklığı çıkarıp hoparlöre falan verdim hala ne ses veriyorum ne ses alıyorum. Sonra bu Kaspersky'i silip ses denetim masasından " bu aygıtı kullanma' olarak işaretlendiğini gördüm çoğu seslerin. Bende Windows Defender ile tam tarama yapıyorum şu an başka ne yapmamı önerirsiniz?
Bu sorun Kasperky'den mi bilmiyorum ama @EKAloji hocamdan neden böyle olduğunu sormak istiyorum.

Kendi sitesinden indirin başka harici bir kaynak kullanmayın: https://www.kaspersky.com.tr/

İndirip kurduğum gibi hiçbir sesi alamaz hiçbir sesi mikrofona veremez oldum. Kulaklığı çıkarıp hoparlöre falan verdim hala ne ses veriyorum ne ses alıyorum. Sonra bu Kaspersky'i silip ses denetim masasından '' Bu aygıtı kullanma' olarak işaretlendiğini gördüm çoğu seslerin. Bende Windows Defender ile tam tarama yapıyorum şu an başka ne yapmamı önerirsiniz?
Crackli anti- virüs programı indirmemelisiniz.

Bu sorun Kaspersky'den mi bilmiyorum ama @EKAloji hocamdan neden böyle olduğunu sormak istiyorum.
Korsan değil ama eski sürüm. Buradan yeni versiyonu indirin.

Geri
Yukarı