Kurgu yaparken 2600X sistem çok fazla kasıyor

7 yıldır falan Premiere kullanıyorum, bu zamana kadar bütün işlerimi Premiere'de çözdüm, onlarca Preset, Color, Lut, Transition gibi yüzlerce Pluginim Premiere göre uyumlu, başka programa geçmem imkansız açıkcası.
Sorun tam olarak bu şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu normal değil mi? DaVinci Resolve kullanıyorum ve görüntünün akıcı olması için bir kaç kere oynatmak gerekiyor. Üstelik NVMe kullanmama rağmen.

Bu normal değil mi? DaVinci Resolve kullanıyorum ve görüntünün akıcı olması için bir kaç kere oynatmak gerekiyor. Üstelik NVMe kullanmama rağmen.

Nasıl normal? Videoya renk atmadım, geçiş efekti yok, üçüncü parti efekt yok, telefondan yapsam aynı işlemi zerre kadar kasmaz.

iMac ve Mac kullandım yıllarca, onlarca efekti üst üste atmama rağmen bu kadar kastığını görmedim ki.

Eki Görüntüle 917120

Bir çözüm bulamazsam deneyeceğim bu dediğinizi, ama ondan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum, çünkü bilgisayarı OC sonrasında defalarca kez test ettim onlarca oyun oynadım bir sürü program kullandım 3D modelleme bile yaptım hiçbir sorun olmadan.
Değerler normal gözüküyor. Sorun yazılımsal sanırım. Ya Windows ya da Premiere'den kaynaklı.
1615464782789.png

Kutu içerisindeki değerler ne durumda?

Değerler normal gözüküyor. Sorun yazılımsal sanırım. Ya Windows ya da Premiere'den kaynaklı.
Eki Görüntüle 917153

%100 bilgisayar Nihai Performans modunda daima %100'de hiçbir şekilde güç kaybı yok
Eki Görüntüle 917153

Format falan da atım bir çok kez, zaten 2-3 aya bir format atıyorum bilgisayara.

%100 bilgisayar Nihai Performans modunda daima %100'de hiçbir şekilde güç kaybı yok

Format falan da atım bir çok kez, zaten 2-3 aya bir format atıyorum bilgisayara.
Premiere sürümünüzü Downgrade veya Update etmeyi denediniz mi?

7 yıldır falan Premiere kullanıyorum, bu zamana kadar bütün işlerimi Premiere'de çözdüm, onlarca Preset, Color, Lut, Transition gibi yüzlerce Pluginim Premiere göre uyumlu, başka programa geçmem imkansız açıkcası.
Sorun tam olarak bu şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hmm o zaman haklısınız zaten ben Premiere Pro'ya yeni geçmişsinizdir diye söylemiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı