Kursa gitmeli miyim?

Slayer2021

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben asosyal birisiyim ve matematikten hiçbir şey bilmiyorum fen de dahil ama babam bir kurs buldu gitmemi istiyor ama korkuyorum ya yanlış yaparsam ya dalga geçerlerse diye tabii ki de yaşımla mı alakalı onu bilmiyorum LGS'ye gideceğim seneye gitmeli miyim yoksa gitmemeli miyim yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar merhaba ben asosyal birisiyim ve matematikten hiçbir şey bilmiyorum fen de dahil ama babam bir kurs buldu gitmemi istiyor ama korkuyorum ya yanlış yaparsam ya dalga geçerlerse diye tabii ki de yaşımla mı alakalı onu bilmiyorum LGS'ye gideceğim seneye gitmeli miyim yoksa gitmemeli miyim yardımcı olur musunuz?

Kursta zaten yanlışlarının doğrularını öğretiyorlar
Diğer çocukların senle durumları doğru yanlışlık kısmında aynı ki onların ailesi de onları kursa gönderiyor.

Belirli bir süre sonra kendi seviyene uygun bir sınıfta eğitim alacağın için kimse seninle dalga geçmez eğer öyle bir korkun varsa maddi durumun iyiyse ailene söyleyip özel hocadan bire bir derste alabilirsin ama hiçbir şekilde derstten ve kurslardan kaçma.

Bende aynı durumu yaşadım ücreti makul ve diğer öğrencilerle fazla muhatap olmazsanız her türlü netiniz artar ve matematikten anlarsınız.(biz Online ders yapacağız dediklerinde ayrılmıştım)Birçok insan zaten bu yüzden gidiyor(Bilen de yanlış yapabiliyor dert etme.)

Bende aynı durumu yaşadım ücreti makul ve diğer öğrencilerle fazla muhatap olmazsanız her türlü netiniz artar ve matematikten anlarsınız.(biz Online ders yapacağız dediklerinde ayrılmıştım)birçok insan zaten bu yüzden gidiyor(bilen de yanlış yapabiliyor dert etme.)

Bir de çok bilgisayar oynayan birisiyim azaltayim mi ama düşünüyorumda daha 1 sene var hem bilgisayar oynarım hem de ders çalışırım gibime geliyor.

Bir de çok bilgisayar oynayan birisiyim azaltayim mi ama düşünüyorumda daha 1 sene var hem bilgisayar oynarım hem de ders çalışırım gibime geliyor.
Gideceğiniz lisenin iyi olmasını istiyorsanız bence bilgisayar oyunu oynamayı azaltın. Sosyal medya kullanıyorsanız da kökten kapatın daha iyi odaklanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı