Kursta öğretmenler fazla ödev veriyor ve çikolata aldırtıyor

Gittim ama ben verdiklerini hep yaptım. Hiçbir sıkıntım yoktu hocalar ile, yani oranın hocası nasıldır bilemem.

Arkadaşınki ile aynı durumları yaşamış birisi olarak söylüyorum eğer hiçbir şey yapmaz ve eksik ödev verirseniz aileniz sizi sanayiye bile verebilir çünkü oraya ödeme yapıyorlar az bir mevlada değil ödedikleri miktar.

Bu dershaneler niye ödev veriyor? Hem de bu kadar fazla niye veriyor, bir de çikolata aldırmak ne yani🙄 destek olmak yerine köstek oluyorlar. Ülkemizde eğitimin adı kalmış adı.

"Ben oraya para veriyorum! Gideceksin, başka bir çıkarı yok!" diyorlar hocam. Okul hocaları daha iyi.

Ailen derslerin düzelsin sınıf 1.si olsun diye oralara para veriyor tabii ki haklılar baskı yapmakta belki de en sevdiği hobilerinden uzak kalıyorlar sırf siz iyi bir eğitim alın diye bence kıymetini bilin okulunuzda çok azdır dershaneye giden.

Bu dershaneler niye ödev veriyor? Hem de bu kadar fazla niye veriyor, bir de çikolata aldırmak ne yani🙄 destek olmak yerine köstek oluyorlar. Ülkemizde eğitimin adı kalmış adı.

Çünkü o ödevler aslında konuyu pekiştiriyor ve aslında çözmen gereken soru sayısını arttırıyor çikolata ise ödevini yapmazsan alıcağın cezayı temsil ediyor dediğim gibi hoca ile konuşmanız gerekiyor ya da aileniz ile seçim sizin.

Geri
Yukarı