Sürprizbozan Kurtlar Vadisi bir bölümden sonra sarar mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İlk 97 bölümü kaç kere izledim sayısını hatırlamıyorum, fakat dizinin tüm ince ayrıntılarını ve hikayesini anlatan inceleme videoları var. Onları izleyin derim. Kafanızda Süleyman Çakırı dizinin baş karakteri olarak görerek izlemeyin çünkü bu dizide baş karakter yok. Ölmesi gereken birisi varsa dizide ölüyor. Önemli olan mantığı anlamanız.

Çakır öldükten sonra aslında Çakır'ın ne kadar küçük olduğunu anlıyorsun. Kesinlikle izlenir.

İlk 1-97 çok iyi.

Sonra kvp geçince çok değişiyor ama iskender falan bayağı ikonik mükemmel ötesi karakterlere de ev sahipliği yapıyor tavsiye ederim. İskenderin ölümü ve mematinin ölümünden sonra Kurtlar Vadisi serüveni tamamen bitiyor.

Aranızda Kurtlar Vadisi izleyenler varsa 41. bölümdeyim çakır öldükten sonra dizi sizi sardi mi?

Kesinlikle izle beni sıkmamıştı şahsen ki efsane karakterler de dahil oluyor.

Evet çakır öldükten sonra intikam alıyorlar pala geliyor ilimünatinin içine giriyor ilk 97 bölüm sarıyor.
Kesinlikle izle beni sıkmamıştı şahsen ki efsane karakterler de dahil oluyor.
İlk 1-97 çok iyi.

Sonra kvp geçince çok değişiyor ama iskender falan bayağı ikonik mükemmel ötesi karakterlere de ev sahipliği yapıyor tavsiye ederim. İskenderin ölümü ve mematinin ölümünden sonra Kurtlar Vadisi serüveni tamamen bitiyor.
43 deyim çağırın vurulacak yerde zaten badlayali 1 hafta oldu hemen geldim 43 e aşırı iyi bundan sonra da dedikleriniz gibi soracağına düşünüyorum peki bu 97 bölümden sonra direk kvp ya mi geçeceğim yoksa sınama dizileri var onları izlemem gerekiyomu terör gibilerini
İlk 1-97 çok iyi.
Çakır öldükten sonra aslında Çakır'ın ne kadar küçük olduğunu anlıyorsun. Kesinlikle izlenir.

İlk 97 bölümü kaç kere izledim sayısını hatırlamıyorum, fakat dizinin tüm ince ayrıntılarını ve hikayesini anlatan inceleme videoları var. Onları izleyin derim. Kafanızda Süleyman Çakırı dizinin baş karakteri olarak görerek izlemeyin çünkü bu dizide baş karakter yok. Ölmesi gereken birisi varsa dizide ölüyor. Önemli olan mantığı anlamanız.

Geri
Yukarı