Kurtlar Vadisi en sağlam ekip sizce hangisidir?

En güçlü ekip hangisidir?

• Kara + Aslan Akbey + Polat + Abdülhey + Erkan

• Kara + Polat + Memati + Abdülhey + Yalçın Bulut

• Polat + Memati + Abdülhey + Cahit + Erhan

• Zürriyetsiz Erdal + Abuzer Kömürcü + Çapsız Abidin + Deli Hikmet + Şekerim Fuat

• Hüsnü Yalınkılıç + Deli Hikmet + Kazım + Tuncay Kantarcı + Nevzat

• Pala + İskender + Kılıç + Raskoln + Hakan

• Laz Ziya

• Testere Necmi + Cerrahpaşalı Halit + Ablası + Şehmuz kirve + Kılıç

• Ömer Baba + Mutant Nazife + Zülfikar Ağa + Seyfo + Gazi Hasan

• Duran Emmi + Seyfo + Polat + Halo Dayı + Doğu Eşrefoğlu

• Raskoln + Tilki Andrei + Gölge + Amon + Yusuf Kuzuzade

• Memati + Kazım + Hüsnü Yalınkılıç + Bulut + Alper

• Aron Feller + Yaşar katırcı + Ersoy iti + Haşim ağa + Davut Tataroğlu

• Şekerim Fuat + Kenan (Yaşarın oğlu) + Pusat + Freud Fethi + İplikçi Nedim

• Memati + Yalçın Bulut + Polat + Akif + Nurbanu

• Abdülhey + Memati + Hakan + Hüseyin + Akif

• Ahu Toros + Elif Eylül + Leyla Türkmen + Lale Zara + İnci Tataroğlu

• Süleyman Çakır + Aslan Akbey + Polat + Tilki Andrei + Memati

• Yasin + Mete Ağır + Polat + Muhsin + Timur

• Zaza Dayı + Cevher + İmdat + Saffet + Şemo

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Fgdkp8wWAAEb0cK.png

Emmiyi göremedim ama, neysee.. 😤
Nasıl göremedin. Satırın başına yazdım hatta önemli olduğu için. 1 kişi oy da vermiş hatta.

Bence Polat Alemdar+ Abdülhey+ Memati+ Süleyman Çakır+ Seyfo Dayı+ Meşhur Maden Suyu hatta bir bölümde. maden suyu hariç. operasyona çıkıyorlardı.
Her ne kadar şıklara şaka amaçlı karakterleri yerleştirsem de, ciddi olarak bakıldığında operasyonda çatışma ve karar alma kabiliyeti yüksek, alternatif düşünebilen ve plan uygulayabilen kişiler hayatta kalır.

Çakır plansız programsız bodozlama çatışıyor olsa bile kararlılığı ve çatışma kabiliyetinden yırtar ama Seyfo dayı oldukça zayıf bir karakter. Ancak Tombalacı'nın sağ kolunun beceriksiz yapay zeka adamlarını indirir veya Tuncay'ın sağ kolu olan Abidin'in adamlarını. Bunları da kendi başına plansız yapamaz.

Enleri seçiyorsak...

Saha 5'lisi : Kâzım - Raskoln - Erkan - Araz - Dimitri.

Yönetim 5'lisi : Sencer - Nizamettin - Uluğbey - Ariel - Şamir.
Yönetim'den Ersoy Ulubey'i çıkar istersen. Şamir'i koymuşsun Feller yok bu da bir garip.

Saha 5'lisi olarak sağlam adamlar seçmişsin ama şıklarda daha güçlü karakterler var.

Abdulhey ve Erhan hariç hepsi olur. Bana göre bu ikisi en gereksiz ve boş karakterler.
Erhan zaten o atmosferin içine eden tek karakter. Tüm mafya raconlarını gerek tipi gerek sesi mahvediyor.
Abdülhey'de odunluğu ve gerizekalılığından dolayı boş beleş bir karakter. İskender'in adamıyken, aklını kaybettiği bölümleri söylüyorum. O zaman o oyunculuğu daha çok yakışıyordu. Kötü karakter sağ kolluğu daha iyi ama Pusu'da iyi karakteri rollenmesi pek uymuyor. Her şeye rağmen Cahit'ten iyidir 😆

Erhan zaten o atmosferin içine eden tek karakter. Tüm mafya raconlarını gerek tipi gerek sesi mahvediyor.
Abdülhey'de odunluğu ve gerizekalılığından dolayı boş beleş bir karakter. İskender'in adamıyken, aklını kaybettiği bölümleri söylüyorum. O zaman o oyunculuğu daha çok yakışıyordu. Kötü karakter sağ kolluğu daha iyi ama Pusu'da iyi karakteri rollenmesi pek uymuyor. Her şeye rağmen Cahit'ten iyidir 😆
Kardeş bu ikisinden daha kötü bir şey varsa o da bu gereksizlerin birbiriyle olan sohbeti.

Nasıl göremedin. Satırın başına yazdım hatta önemli olduğu için. 1 kişi oy da vermiş hatta.

Her ne kadar şıklara şaka amaçlı karakterleri yerleştirsem de, ciddi olarak bakıldığında operasyonda çatışma ve karar alma kabiliyeti yüksek, alternatif düşünebilen ve plan uygulayabilen kişiler hayatta kalır.

Çakır plansız programsız bodozlama çatışıyor olsa bile kararlılığı ve çatışma kabiliyetinden yırtar ama Seyfo dayı oldukça zayıf bir karakter. Ancak Tombalacı'nın sağ kolunun beceriksiz yapay zeka adamlarını indirir veya Tuncay'ın sağ kolu olan Abidin'in adamlarını. Bunları da kendi başına plansız yapamaz.

Yönetim'den Ersoy Ulubey'i çıkar istersen. Şamir'i koymuşsun Feller yok bu da bir garip.

Saha 5'lisi olarak sağlam adamlar seçmişsin ama şıklarda daha güçlü karakterler var.
Görmemişim pardon :D

Geri
Yukarı