Kurtlar Vadisi mi Ezel mi?

Şefkat tepenin ilk 3 sezonu. Bu dizi de dikkatli bir şekilde izlendiğinde gelecekten haber veriyor. İzleyen görür.
Fetö'nün operasyonlarını aklama dizisini, gençlerin beynini zehirlemek üzere burada önerme kardeşim. Gelecekten haber veriyormuş. Elbette haber verir. Adamlar yiyeceği naneleri aklamak için dizi çekip, insanları manipüle ediyorlardı.

Sizin diziyi ben izlemedim yorum yapamam ancak KV tayfaya fikrini bile söylesen kabullenmiyor maalesef. Ezel diyen arkadaşların yorumlarında haha ve dislike dolu. Çakır'a cenaze namazı düzenleyen tayfa kendileri bu arada. :D oyuncular bile şikayetçi bu tayfadan gerisini kendileri hesap etsinler. Alt tarafı dizi işte.

Sizin diziyi ben izlemedim yorum yapamam ancak KV tayfaya fikrini bile söylesen kabullenmiyor maalesef. Ezel diyen arkadaşların yorumlarında haha ve dislike dolu. Çakır'a cenaze namazı düzenleyen tayfa kendileri bu arada. :D oyuncular bile şikayetçi bu tayfadan gerisini kendileri hesap etsinler.
Sakarya Fırat gibi sıradan askeri bir dizi bazı yerlerdeki detaylardan söz ettim birde bana ekmek çıkmazmış ne ekmeği onu anlamış değilim.
Alt tarafı dizi işte.
Aynen öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı