Kurtlar Vadisi'nde en sevmediğiniz karakter

Ben direkt diziyi sevmiyorum. Yani kısacası hiç kimseyi sevmemiş oluyorum.

Meral bana göre dizideki en boş karakter, Çakır Vadi yeni başladığında Meral'i temizleseydi birçok felaketin önüne geçecekti.
Çok haklısın, belki de Çakır ölmeyecekti. Kumarhane açılışında Laz Ziya vurulmayacaktı. Ve en önemlisi de ''anası kılıklı'' olup Laz Ziya'nın ömründen ömür almayacaktı... :D

Çok haklısın, belki de Çakır ölmeyecekti. Kumarhane açılışında Laz Ziya vurulmayacaktı. Ve en önemlisi de "anası kılıklı" olup Laz Ziya'nın ömründen ömür almayacaktı... :D

Laz Ziya vurulduktan sonra Çakır Memati'yi Meral'i öldürsün diye göndermişti, bunun üzerine Nesrin yıllar geçtikten sonra tam da o gecede aslında annesinin babası tarafından öldürüldüğünü Çakır'a anlatıyor. Sonra duygusal bir iki dakika geçiyor ve Çakır Meral'i öldürmekten vazgeçiyor. Türk dizilerinde maalesef bu şans işi çok saçma bir şekilde karakterlere müdahale ve yaşam sürelerini uzatma çabası. Vadiye yaklaşık bir yıldan sonra tekrar döneyim dedim ancak yok arkadaş gitmiyor. İkinci kere izleyince hatalar göze batmaya ve dizi vasatlasmaya baslıyor.

Laz Ziya vurulduktan sonra Çakır Memati'yi Meral'i öldürsün diye göndermişti, bunun üzerine Nesrin yıllar geçtikten sonra tam da o gecede aslında annesinin babası tarafından öldürüldüğünü Çakır'a anlatıyor. Sonra duygusal bir iki dakika geçiyor ve Çakır Meral'i öldürmekten vazgeçiyor. Türk dizilerinde maalesef bu şans işi çok saçma bir şekilde karakterlere müdahale ve yaşam sürelerini uzatma çabası. Vadiye yaklaşık bir yıldan sonra tekrar döneyim dedim ancak yok arkadaş gitmiyor. İkinci kere izleyince hatalar göze batmaya ve dizi vasatlasmaya baslıyor.
Gerçekten tebrik ederim, çok fazla detay ve deneyim kazanmışsınız. Sinegraf logolu bölümler tavsiye ederim. Youtube'da çok fazla kesilen sahne var. Bu sebeple çok fazla ayrıntı kaçırıyoruz ve sürükleyici olmuyor. Şu anda hala izliyorum ve zevk alıyorum.

Gerçekten tebrik ederim, çok fazla detay ve deneyim kazanmışsınız. Sinegraf logolu bölümler tavsiye ederim. YouTube'da çok fazla kesilen sahne var. Bu sebeple çok fazla ayrıntı kaçırıyoruz ve sürükleyici olmuyor. Şu anda hala izliyorum ve zevk alıyorum.

Ben de aynı şekilde Sinegraf logolu olanları izliyordum, YouTube'dan izleyince o kadar keyifli olmuyor.

Daha şimdi dikkatimi çekti. YouTube "Kurtlar Vadisi" kanalı Full HD bölümler yayınlıyor. Ve galiba sinegraf logolu. Göz atmaya değer gibi bence...

İlk birkaç bölümünü izledim yenilenmiş olanların ancak hatırladığım kadarıyla dakikaları hemen hemen yenilenmemis YouTube bölümleriyle aynıydı sadece Sinegraf introsu eklenmis kesilmis sahneleri göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı