Kurtlar Vadisi'nde en sevmediğiniz karakterler nelerdir?

@Ostap Bender Kötü karakterler iyidir renk katar ama Cevat karakterini yüceltecek bir şey göremedim daha(65. bölümdeyim). Önüne gelen herkesi yakıyor, canı sıkılıyor kendi adamlarının hepsini yakıyor, masada konuşmayı bilmiyor vs.

Kesinlikle ama Polat da onu sevmedi. Gidip gereksiz Leyla yerine onunla sevgili olsaydı ne güzel olurdu.
Diziyi yüzlerce defa izlemiş yalamış yutmuş biri olarak içimde 3 uktesi varsa birisi de budur. Sadece Ahu Toros gibi bir kadını yüzüstü bırakıp katiliyle operasyona çıktığı için Polat Alemdar gözümde düşüşe geçmiştir. Misal Polat'ı da çok sevmem ben. Kara ve Memati daha ön planda benim için. Ahu Toros ile birlikte olsaydılar çok farklı senaryo olurdu arkasında durabilecek tek kadın oydu. Hem diğerlerinden çok daha güzel hem de daha akıllı. Saçma sapan hareketleri yoktu. Yaptığı tek saflık oynayanan oyunu göremedi bu da sonu oldu. Öldükten sonra Polat sanki hiç böyle bir şey yaşanmamış gibi dizide oynamaya devam etti çok ayar olmuştum ona. Şekerim Fuat daha çok üzüldü. Kısaca Ahu Toros'un hakkı yendi.

Diziyi yüzlerce defa izlemiş yalamış yutmuş biri olarak içimde 3 uktesi varsa birisi de budur. Sadece Ahu Toros gibi bir kadını yüzüstü bırakıp katiliyle operasyona çıktığı için Polat Alemdar gözümde düşüşe geçmiştir. Misal Polat'ı da çok sevmem ben. Kara ve Memati daha ön planda benim için. Ahu Toros ile birlikte olsaydılar çok farklı senaryo olurdu arkasında durabilecek tek kadın oydu. Hem diğerlerinden çok daha güzel hem de daha akıllı. Saçma sapan hareketleri yoktu. Yaptığı tek saflık oynayanan oyunu göremedi bu da sonu oldu. Öldükten sonra Polat sanki hiç böyle bir şey yaşanmamış gibi dizide oynamaya devam etti çok ayar olmuştum ona. Şekerim Fuat daha çok üzüldü. Kısaca Ahu Toros'un hakkı yendi.
Birde Ahu Toros'u Muro patlattı, daha sonra da Polat da Muro'yu bir kaç kez yanına aldı. Ama Muro'yu da komik ve sevimli bir karakter yaptıkları için hepimiz sevdik daha sonra onu.

@Ostap Bender Kötü karakterler iyidir renk katar ama Cevat karakterini yüceltecek bir şey göremedim daha(65. bölümdeyim). Önüne gelen herkesi yakıyor, canı sıkılıyor kendi adamlarının hepsini yakıyor, masada konuşmayı bilmiyor vs.
Aynen hocam, Cevat hem boş, hem de kendin de nefret ettirecek karakterlerin başında gelir.

En sevdiğim 2.Karakter olan Yalçın Bulut'u öldürdü diye asla affetmeyeceğim.
En sevdiğiniz 1.ci karakter kim hocam? (Laz Ziya'yı saymazsak)

Birde Ahu Toros'u Muro patlattı, daha sonra da Polat da Muro'yu bir kaç kez yanına aldı. Ama Muro'yu da komik ve sevimli bir karakter yaptıkları için hepimiz sevdik daha sonra onu.
Aynen sevdik çünkü Ahu Toros'u patlatma fikri onun değildi, ona yaptırıldı. Zaten Muro'da aynı şekilde uçtu.

En sevdiğiniz 1.ci karakter kim hocam? (Laz Ziya'yı saymazsak)
En sevdiğim Halo, ama izlemekten keyif aldığım Kara. Yani Kara karakterini çok seviyorum dizide.

Polat, ilk 97'de güzel karakterken sonradan çok bozdu. Dinle kafayı yedi. Kendini beğenmiş ölümsüzlük hilesi yazmış gibi.

O ilk halinden eser kalmadı. Oyunculuğunu da çok beğendiğimi söyleyemem. Sesi dublaj tavırları yapmacık. İlk Dizi'yi tüm kadro taşıdı 1 tane süper karakter yoktu. Tüm karakterler süperdi. Konu müthişti efsane olarak tarihe geçti.

Ama Pusu'da her şey birbirinden kötüydü. Popüler olmasının temel sebebi de din ve milliyetçilik duygularını sömürmesidir diye düşünüyorum. Orada 7 düvele ayar verdik. Bizim yaşlı dedelerde oranın gazına geliyor.

Dizinin en kötü 2 karakteri vardır biri Polat Alemdar'ı oynayan Necati Şaşmaz diğeri Cahit Kayaoğlu. Diziyi ilk yaparken Kenan İmirzalıoğlu'nu düşünüyorlardı. Keşke oynasaymış.

Şu seride tek güzel dizi KV o da oyuncu ekibinin kalitesi ve senaryoyu yazan adamın enginliği. Tek güzel film de Gladio.

Yeni konular

Geri
Yukarı