Kurulu Windows nasıl ISO'ya dönüştürülür?

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Ben şimdi bu Windows'un içerisindeki her şeyi nasıl ISO'ya çevirebilirim? İşletim sisteminin içinde ne var ne yok hepsini bir ISO'ya nasıl ekleyebilirim? İçindeki virüsüne kadar nasıl ISO'ya çevirebilirim?"

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde ISO değil de, Acronis gibi yazılımlarla disk imajı alabilirsiniz. Sizin istediğiniz tam olarak bu. Sonrasında bu imajı yazdığınızda virüsüne kadar kopyalanmış olur.

Sisteminizde birden fazla disk varsa ayrı ayrı imaj alınması gerekebilir. O konuya tam hakim değilim. Daha önce tek disk üzerinden aldığımda tek .tib dosyasıyla iş çözülmüştü.

@bybakir42 yedeği taşınabilir harici harddiks var koplaya yapıştır olmuyor.
Anlayamadım ne demek istediğinizi?

Cihazınızda fiziksel olarak tek disk mi var iki disk mi var? Ben aldığımda tek fiziksel diskteki C ve D diskleri tek dosya olarak oluşmuştu yanlış hatırlamıyorsam

Acronis'i USB'ye yazıp oradan başlatıyorsunuz değil mi? Oradan ekran görüntüsü atabilirseniz bir bakalım

Hocam bu videoda çok net gözüküyor. Bende kendi yaptığımın resimleri yok maalesef.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun 7.48'inci dakikasında hangilerini istiyorsanız seçiyorsunuz, tek dosya oluşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı