Çözüldü Kurulum imajı indirmesinde yasak hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MyLittleDonkeys

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar ben macOS kurmak için OpenCore: macOS Monterey 12.6.2 Intel & AMD Kurulum İmajı Linkteki macOS Monterey 12.6.2 Intel & AMD Kurulum İmajını indirmek istediğimde 10 küsür gb sonra yasak hatası veriyor ve farklı tarayıcılar dahil olmak üzere dünden beri 14 kez indirmeye çalıştım ama hata verdi internetimde zaten yavaş inerken hayatı sorguladım dosyayı yeniden farklı bir upload sitesine ekleme şansı var mı yetkililerin çünkü tek muzdarip olan ben değilim şimdiden teşekkürler

Çözüm
Saniyede 3MB indiriyor tam olarak 11GB olunca yani %92 de dosyada genel bozukluk var tek yaşayan ben değilim.

@Kleyn

Farklı tarayıcılar dahhil olmak üzere IDM de dahil 19 kere indirmiimdir.

2 dakika sonra haberdar ederim.

Screen Shot 2023-02-22 at 20.32.35.png

Sıkıntı Google Drive kaynaklı... En kısa sürede 12.6.3 imajını yapmaya çalışırım. Büyük ihtimalle sunucularında sıkıntı var.
Tam olarak ne zaman duruyor. Google Drive sıkıntılı düşük internetler için. Şu anlık başka bir servise upload etmem çok zor.

Saniyede 3 MB indiriyor tam olarak 11 GB olunca yani %92 de dosyada genel bozukluk var tek yaşayan ben değilim.

@Kleyn

Farklı tarayıcılar dahil olmak üzere IDM de dahil 19 kere indirmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saniyede 3MB indiriyor tam olarak 11GB olunca yani %92 de dosyada genel bozukluk var tek yaşayan ben değilim.

@Kleyn

Farklı tarayıcılar dahhil olmak üzere IDM de dahil 19 kere indirmiimdir.

2 dakika sonra haberdar ederim.

Screen Shot 2023-02-22 at 20.32.35.png

Sıkıntı Google Drive kaynaklı... En kısa sürede 12.6.3 imajını yapmaya çalışırım. Büyük ihtimalle sunucularında sıkıntı var.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı