Kurulumu yapılmamış kutuda sandalye için en ucuz kargo şirketi nedir?

• Konuyu başlatan pmanx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 917
Dolap ve gardrops hep aklımda ama oralarda bu kadar büyük kutuyu yollatırlar mı onu bilemedim, bir deneyelim en iyisi olmazda da yukarıdaki arkadaşların tavsiyesi gibi PTT'den birkaç yüzlira girecek artık...
Kargolarlar..bebek arabası,masa.vb. büyük ürünler satılıyor.Dolap ve gardrops her türlü en ucuz olan PTT nin yarı fiyatından bile ucuz gelir.Deneyin bence.

Ücret ne kadar tuttu? Sonradan bu konuyu görenler için referans olur.
Kargo ücreti 89tl olanı seçip öyle hallettim, bir de 10tl komisyon yani 90 tl'ye geliyor kargolama işlemi (ürün parası dahil değil çünkü onu zaten geri alıyorsunuz en sonunda)

99tl diyecektim yanlış olmuş, kargo desisi 30 ila 100 arasındaysa dediğim maxi boyu seçin, bunun bi küçük boyu sadece 30tl ama sandalye kocaman kolide olduğu için maxi seçtik biz

Son düzenleme:
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ekstra ücret ödemeden kargo sadece 90 liraya mı mal oldu?
Oyuncu koltuğu ile ilgili benim de benzer bir sorunum var. 23 kilogram ağırlığında fakat en boy yükseklik olarak desi hesabı yapıldığında çok büyük rakamlar görünmekte.
Sizin oyuncu koltuğunuz kaç desi tuttu? En boy yüksekliği nedir ?

Kargo ücreti 89tl olanı seçip öyle hallettim, bir de 10tl komisyon yani 90 tl'ye geliyor kargolama işlemi (ürün parası dahil değil çünkü onu zaten geri alıyorsunuz en sonunda)

99tl diyecektim yanlış olmuş, kargo desisi 30 ila 100 arasındaysa dediğim maxi boyu seçin, bunun bi küçük boyu sadece 30tl ama sandalye kocaman kolide olduğu için maxi seçtik biz

Geri
Yukarı