Kurulumunda "Hata kodu: 2503" çıkıyor

mmagnezyum

Decapat
Yer
Bartın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Epic Games'in kendi sitesinden kurulum dosyasını indirdim, kurulum bitmeye yakın "Yükleyici bu paketi yüklerken beklenmedik bir hatayla karşılaştı. Bui pakette sorun olduğunu gösteriyor olabilir. Hata Kodu: 2503" ve ardından aynı uyarı 2502 koduyla beraber geliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-15 200356.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-15 200356.png
    56,7 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran görüntüsü 2023-11-15 200404.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-15 200404.png
    52,9 KB · Görüntüleme: 32
Epic Games'in kendi sitesinden kurulum dosyasını indirdim, kurulum bitmeye yakın "yükleyici bu paketi yüklerken beklenmedik bir hatayla karşılaştı. Bui pakette sorun olduğunu gösteriyor olabilir. Hata kodu: 2503" ve ardından aynı uyarı 2502 koduyla beraber geliyor.

Görev Yöneticisi uzerinden yonetici haklariyla baslatin. Sag tik yonetici olarak calistir seklinde yapmayin.

Epic Games'in kendi sitesinden kurulum dosyasını indirdim, kurulum bitmeye yakın "Yükleyici bu paketi yüklerken beklenmedik bir hatayla karşılaştı. Bui pakette sorun olduğunu gösteriyor olabilir. Hata Kodu: 2503" ve ardından aynı uyarı 2502 koduyla beraber geliyor.
Gün içinde tekrardan yaşadığım hata. Konu açılalı 2 yıl geçmiş ama belki işinize yarar. Bu hata ''windows'' dosyasının içinde bulunan ''temp'' klasörünün yetkilerinden kaynaklanıyor. Sadece yükleyici programlar için değil bir çok uygulama ve program içinde geçerli. Vereceğim çözüm ''2503 ve 2502'' problemini ortadan kaldıracaktır.

Bilgisayarım/Yereldisk C(Windows'un yüklü olduğu)/Windows/Temp. Bu temp klasörüne özelliklerden ''güvenlik'' bölümüne gelip izinlerin hepsini açıyoruz. Böylece yükleme de ortaya çıkan hatalar sona ermiş olacaktır. İnternette veya bir başka konuda vardır ama kendi imkanlarımla çözüğüm için yazayım dedim.
Bu adımları deneyebilirsin.

Bu hatayı alıyorum bu sefer;
Araştırınca böyle bir şey buldum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işe yarar belki. Az önceki aldığınız hatanın çözümleri başka konularda yazıyor ancak bu hatayı bulamadım.

Hatayı çözdüm. İndirdiğiniz setupun kısa yolunu oluşturarak hedef bölümünü kopyalayın ve CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp yapıştırın, sorun çözülecektir.
Bu dostumuzun yaptığı şekilde hallettim, yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim.

Geri
Yukarı