Kuruluşunuz otomatik güncelleştirmeleri kapattı uyarısı

trans_women

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar bu ayarı ben yapmadım. Kendi kendine olmuş. Şüpheli bir durum gibi geldi bana. Sizce neden olmuş olabilir? Windows 10 ve güncel.

1 - Kopya.png

2 - Kopya.png

8 TL. N11'den almıştım. 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum.
Toplu olarak kullanılan bir kod vermişler, kendime ait bir kod diye söyleyince orijinal key olarak anlaşılıyor. Key sahibi güncellemeleri kapatmış, farklı bir kod satın alman gerekiyor sanırım.

Toplu olarak kullanılan bir kod vermişler, kendime ait bir kod diye söyleyince orijinal key olarak anlaşılıyor. Key sahibi güncellemeleri kapatmış, farklı bir kod satın alman gerekiyor sanırım.
Ürün anahtarımın toplu veya tamamen bana ait olup olmadığını nasıl anlarım?
Orjinal anahtar diye belirtilmişti, demek ki yalanmış.
Key sahibinin başka ne yetkileri var?

Anahtar sahte değil ki, toplu olarak kullanıma açık olan anahtar satmışlar. O zamanlar bile 300-400TL olan bir anahtarı 8TL'ye aldığında aynısı olmayacağını anlamış olman gerekirdi. :)

Anahtar sahte değil ki, toplu olarak kullanıma açık olan anahtar satmışlar. O zamanlar bile 300-400TL olan bir anahtarı 8TL'ye aldığında aynısı olmayacağını anlamış olman gerekirdi. :)
Temiz bir format attım. Güncelleştirmeleri yaptım ve tekrar baktım. Şuan öyle değil. Yine de takip edeceğim. Belki bir süre sonra yine aynı yazı çıkar veya çıkmaz. Bu arada, retail key diye satılıyordu. Bir adam, ''Bu key'ler orjinaldir, microsoft'un orjinal key'leri dir. Arada ne olduğu önemli değil.'' diye yorum yapmıştı bunlar için. Öte yandan, uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum. Belki başka birşey sebep olmuştur bu yazının çıkmasına.
Evet. Hadi bakalım bunu da açıklayın. 😄
Güncelleme: Arkadaşlar en üstte yazdığım yazıdaki sorun, korsan oyun kurduktan sonra olmuştu. Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyorum. Lisansım toplu lisansmış ayrıca. (Volume Mak)

Dosya Ekleri

• 1 - Kopya.png
    1 - Kopya.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 234
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı