Kurusıkı öylesine tetiğe basmak silahı bozar mı?

kenan360

Decapat
Bende zoraki mod kurusıkı var. Ben bu kurusıkıyla mermi olmadın da bile böyle çeker çeker öylesine tetiğe basarım hoşuma gidiyor falan ama bunun bir zararı olur mu silaha?

Bende zoraki mod kurusıkı var. Ben bu kurusıkıyla mermi olmadın da bile böyle çeker çeker öylesine tetiğe basarım hoşuma gidiyor falan ama bunun bir zararı olur mu silaha?

Bozabilir sürekli yaparsanız ve her hafta bakım yapın yapamıyorsanız her ay yapın.

İğne, tetik yayı, tetik-horoz etkileşimini sağlayan parça zarar görebilir.

Bakım her hafta-her ay yapılmaz. İşte kirlendikçe, tutukluk yapmaya başladıkça yapılabilir. Sonuçta kendinizi koruyacak bir silah olmadığı için bu derece titizlik zaman kaybıdır. Altı üstü kurusıkı...

Tetiğe bastığınızda sonuç olarak iğne mermi kovanına değil de boşluğa vuruyor ben bir zarar göreceğini sanmıyorum eğer yanlış biliyorsamda kusuruma bakmayın. Sonuçta silah mermi olsa da olmasa da aynı hareketi yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı