Öylesine sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nedir? Konu CS vs Valorant tartışmasından kilitlenmeden anlatın ki konu değişsin bence.
Anlatın, amaç sohbet sonuçta :)
Konusunu açtım hocam, onay bekliyor.
IMG_20210528_001803.jpg

Yanlışlıkla "Okundu olarak işaretle" seçeneğine tıkladım ve tüm bildirimler direkt okundu olarak işaretlendi. Okuyamadığım çok bildirim vardı, boş vaktim kısıtlıydı. Onlara üzüldüm hocam, boşa gittiler. Beni etiketleyen birisini geçenlerde şans eseri fark ettim, bir ay sonra yazabildim de iş işten geçmişti sanırım. 50+ bildirime yazık oldu 😕

Konusunu açtım hocam, onay bekliyor.
Eki Görüntüle 1044432
Yanlışlıkla "Okundu olarak işaretle" seçeneğine tıkladım ve tüm bildirimler direkt okundu olarak işaretlendi. Okuyamadığım çok bildirim vardı, boş vaktim kısıtlıydı. Onlara üzüldüm hocam, boşa gittiler. Beni etiketleyen birisini geçenlerde şans eseri fark ettim, bir ay sonra yazabildim de iş işten geçmişti sanırım. 50+ bildirime yazık oldu 😕

Konunuz karşıma biraz önce çıktı.

İki oyun da fazlasıyla rezalet ancak illa ikisinden biri derseniz CS derim. Ek seçenek ekleme şansım varsa her ne kadar batırmışta olsalar rakipleri karşısında en sağlam duran R6'yı seçerim, en azından oynarken az buz beyin kullanmak gerekiyor.

Hiçbiri. R6 daha güzel.
Oturuyorum. Ödev yapıp atmam lazım matematik öğretmeninin gazabı şu an her şeyden daha korkutucu.

İkisi de değil. Ama hileler olmasa CS derdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Vice City derim. Yıllar geçti hâlâ sen. Hileyi yazıp kadın oldun, kızlar peşinde koştu. Bir de birisine yumruk atıp arabanın üstüne çıkıp insanlar peşinden koşuyordu. Aslında bunu ben yapıyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı