Kurutma makinesi önerisi

elifzey

Picopat
Bu kurutma makinesi iyi midir? Bu siteden alırsam herhangi bir sorun çıkar mı? Bu fiyata daha iyi bir kurutma makinesi var mıdır?

Bütçe: 15000. 16000'e lazımsa zorlanır.

Bu kurutma makinesi iyi midir? Bu siteden alırsam herhangi bir sorun çıkar mı? Bu fiyata daha iyi bir kurutma makinesi var mıdır?

Bütçe: 15000. 16000'e lazımsa zorlanır.
Kurutma makinesi pek tavsiye edilmez: Çünkü kullanan kişiler genellikle diyor ki "Makineden çıkıyor kurutma makinesine atıyorum oradan çıkarıp asıyorum çünkü makine tam kurutmuyor" sıcak iklimde yaşamama rağmen böyle diyorlar almak size kalmış.

Kurutma makinesi pek tavsiye edilmez: Çünkü kullanan kişiler genellikle diyor ki "makineden çıkıyor kurutma makinesine atıyorum oradan çıkarıp asıyorum çünkü makine tam kurutmuyor" sıcak iklimde yaşamama rağmen böyle diyorlar almak size kalmış.

Biz en kısa programa atmadığımız sürece sımsıcak alıyoruz.

Biz en kısa programa atmadığımız sürece sımsıcak alıyoruz.
Sizin makine ney peki?

Arçelik önermiyorum, grundig alabilirsiniz.
Grundig Beko'ya ait değil mi? Bilindik olsun istiyorum. Ve bunun daha iyi olduğu nasıl belli oluyor, açıklarsanız mutlu olurum. Ben de o şekilde aileye açıklayacağım.

Kurutma makinesi pek tavsiye edilmez: Çünkü kullanan kişiler genellikle diyor ki "Makineden çıkıyor kurutma makinesine atıyorum oradan çıkarıp asıyorum çünkü makine tam kurutmuyor" sıcak iklimde yaşamama rağmen böyle diyorlar almak size kalmış.
Yani bilmiyorum, o tavsiye edilmemeler 2015'lerde falandı bence. Şuan akrabalarımın neredeyse hepsinde var ve gayet de iyi kurutuyor. Hırsızlık olayları da çok bir de o yüzden istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı