Kurutma makinesi önerisi

• Konuyu başlatan atprk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 279

atprk

Kilopat
Öğlen sadece Hepsiburada'da satılan Hoover NDEH 10A2TSBE-17 10 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi siparişi vermiştim 19.000 TL'ye. Daha araştırma yaptığımda aynı model kategorisinde bir sürü model olduğunu fark ettim. Çok küçük farkları vardı hepsinin ama genele baktığımda fiyatları hep 2 ay içinde 10-12 bin civarından 18-20 bin civarına yükseldiğini gördüm ve genel olarak yorumlarda herkes servisten şikayetçi ve bu modeller kronik sorunluymuş. kimisinin de birkaç ay sonra bozulduğunu belirtmiş. Daha sonra herkes ucuz olduğu için bu markayı tercih ettiklerini düşündüm. Daha sonra siparişi iptal edip normal bilinen markalardan almaya karar verdim. Samsung marka sevdiğim için de onu tercih etmek istedim. Öğrenci olduğum için Samsung kendi sitesinde öğrenci indirimi de sunuyor. 22-25 bin olan makine 19 bine geldi bu sayede hemen sipariş verdim son stok bana denk gelmiş sanırım. Hem diğer modele göre de kazan tipi elmasmış ve nem sensörü ve kırışıklık önleyici de varmış hem de bilinen bir firma ve servisi falan daha çok. Ama bu modelin sadece 8 değerlendirmesi vardı. Herhalde fiyatı yüksek diye kimse tercih etmiyor. Sonuç olarak Samsung DV90CGC0A0ABAH modelinden sipariş verdim gelince göreceğiz. Sizce diğer modeli iptal edeyim indirimle beraber Samsung'u tercih etmem mantıklı mı? 20bine başka önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı