Kuruyemişçide çalışan kıza aşık oldum

Arkadaş, kızı da promosyon olarak almak istiyor sanırım öyle bir niyeti var.

Hayır hocam yanlış anladınız gerçekten. Zaten bir yer açma planlarım var çünkü yaptığım işten çok yoruluyorum. Aklımda olanlardan biri de kuruyemişçi açmaktı güzel bir yer.

Yani yanlış anlaşılmasın dükkanı alıyor kız da alıyormuş gibi olmasın hehe. Hani dükkanı devralmamın nedeni hemen evimin dibinde olması, hani adam kabul ederse cidden almayı düşünüyorum kız da çalışmaya devam ederse o olaylar sonra olur artık.
Troll olmadığını varsayarak söylüyorum, dükkanı almak size hiçbir şey kazandırmayacak, gidin insan gibi konuşun, kız dediğiniz gibi biriyse zaten sevgilisi vardır.

Peki bir şey kazandırmayacaksa neden bu adamın üç şubesi var ve yıllardır burada ? Troll değil cidden işletmeyi ve açmayı zaten düşünüyorum.

Dükkanı aldınız ve duygularınıza karşılık bulamadınız, devamında ne olacak, yazın lütfen?

Zaten tam izah edemedim. Öncelik olarak dükkanı devralmak ve işletmek kız değil yani evet hoşlanıyorum ama kız değil öncelik işimin olması. Daha sonra haliyle kızla da iletişimim olacağından nedir ne değildir, zamanla tanıyıp hayatında biri yoksa, işte konuşmak bu duyguları

Düşünmüyorsa ve bu yüzden işten çıkarsa da sorun olmaz üzülürüm ama devam ederim yaşamıma.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı