Sanırım aşık oldum

Aşk güzel bir duygu. Her ne kadar benim kursağımda kalsa da. Siz siz olun yine de her şeyinizi ona göre değiştirmeyin. Ben önceden oyun oynardım. Hayatıma o girince oyunla yerini değiştirdim. Şimdi o yok, oyun var.

Yaşım 13 zaten yeni başladı :D.
Ergenliğe yeni yeni girmeye başlamışsın. Hayatının değişmeye başlayacağı bir dönemdir. Âşık olacağın veya hoşlanacağın kız mutlaka olur çoğu erkekte de olduğu gibi. Dikkat etmen gerekir yine de ki negatiflikle sonuçlanan hoşlanmalar bunalıma kadar sürükleyebilir. Tavsiyem, arkadaş olun, birbirinize dürüst olun, birbirinize yardımcı olun ara ara. Bu yaşta ciddi ilişki beklentin yoktur umarım? 😁

Yani size olayı şöyle anlatayım sevdiğim kız ablamın arkadaşının kız kardeşi ablam sormuş seviyorum demiş birazda o yüzden.
Ayni olayı bende yaşadım kız benden hoşlanıyormuş o dönem de ben de kızdan hoşlanıyordum ama ikimizde birbirimize söylemedik.Ben 2 yıl sonra söyledim böyle böyle diye ve red yedim bekletmeden açıl hocam ilerde pişman olursun.
13 yaşında 168 cm boy normal mi :D.
Bu arada kız benden 1 yaş büyük.
Normal ortalamanın üstünde hatta

Sürekli böyle konularda burası forum diye duyara kasan but tıklamadan duramayan forum üyeleri burda mı? :D.

Geri
Yukarı