Kuryelik yapmak için firma önerisi

Mert Can1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar askerlikten yeni dondum, motokurye olarak calismayi dusunuyorum. İstanbul Anadolu bolgesi icinde gunde 14 saat civari calismak istiyorum ama hangi firmada ise baslamam gerek karar veremedim. Hangi firmada istedigim saati rahatça secebilirim? Trendyol slot secim konusunda bir tik daha iyi bir sistem izliyor gibi geldi sanki ama hangisinde daha cok paket, cikar daha yuksek kazanc elde edebilirim? Yorulan bir insan degilim ne kadar cok is cikarsa o kadar daha cok calisirim hosuma gidiyor calismak. Hangi firmada daha yuksek bir gelir elde edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Antep için konuşursam Yemeksepeti önde burada. İstanbul için bir fikrim yok.

Merhaba. Çok yakın arkadaşım uzun zamandır kurye. Sürekli bahsettiği için fikir belirtme amaçlı yazıyorum. Trendyol'da çalıştığı zamanlar ne kadar çok çalışırsam o kadar kazanıyorum diyordu ancak Yemeksepeti'nin paket başına fiyatının daha fazla olduğunu ve 12 saat çalışma sistemi ile daha fazla kazanabileceğini söyleyip yakın zamanda yemeksepetine girdi. İyice araştırıp yolda gördüğün kuryelerden fikir alırsan daha iyi olur. Bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı