Kuşadası'nda sahile ölü köpek balığı vurdu

Herkese selamlar.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde 3.7 metre uzunluğunda ’boz camgöz’ cinsi bir köpek balığı sahilde ölü olarak bulundu. Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (EKODOSD) yetkilileri köpek balığının kesin ölüm nedenini belirlemek için çalışma başlattı.

kapak_201357.jpeg

Ek olarak başka bir haber:

Kaynak: Kuşadası'nda korkutan görüntü! Dev köpekbalığı sahile vurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
KÖPEKBALIĞI ETİNİN FAYDALARI...
Soğuk algınlığı, grip, alerji, astım, ekzema ve sedef hastalığına karşı korunma sağlar. Kemoterapi ve radyasyon terapisinden sonra lökositlerdeki (Akyuvar) zararı azaltır. Yavaş iyileşen yaraların iyileşme sürecini hızlandırabilir. Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur
Satılmıyor ki satılsa da alsak.

Soğuk algınlığı, grip, alerji, astım, ekzema ve sedef hastalığına karşı korunma sağlar. Kemoterapi ve radyasyon terapisinden sonra lökositlerdeki (Akyuvar) zararı azaltır. Yavaş iyileşen yaraların iyileşme sürecini hızlandırabilir. Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur

Tam Çin'lilere göre bir yazı.

Hocam her gördüğünü yiyen bir canlının eti nasıl bu kadar sağlıklı olabilir?

Geri
Yukarı