Çözüldü Kusma hissi nasıl geçer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mky

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kusasım var ama kusmak istemiyorum. Hastayım. Ne iyi gelir?

Çözüm

Hocam bende kusmayı sevmem ama bu hapı alırsınız o sadece hissi geçirir sonra bir daha da bulabilir en iyisi gidin lavibaya kendinizi bir rahatladın ve 2 parmağınızı küçük dilinize doğru götürüp öğürmeye çalışın sonrasını mideniz halledecek.
Ateşim var. Kussam geçer

Onu bilememde kafan aşırı rahatlar direk uyursun muhtemelen sabahada bir şeyin kalmaz. Profesyonel hastayım.

Yok hep iyi beslenirim. Fakat bugün çok canım çekti ve 6 dilim pizza yedim, suç bende ama son pişmanlık neye yarar işte.

6 dilim pizza yediysen sade soda iç sonra sırtına ve kollarına masaj yapsınlar.

Hocam bende kusmayı sevmem ama bu hapı alırsınız o sadece hissi geçirir sonra bir daha da bulabilir en iyisi gidin lavibaya kendinizi bir rahatladın ve 2 parmağınızı küçük dilinize doğru götürüp öğürmeye çalışın sonrasını mideniz halledecek.

Çözüm

Parmağa gerek yok. Lavaboyu görsem direkt kusarım zaten. Ama sonunda kusacağım galiba.

😁 Dediğim gibi oldu görür görmez boşalttım direkt mideyi. Rahatladım teşekkürler.

Tamam sorunu çözdüm teşekkürler. Sizin dediklerinizi de yaptım ama en etkili yol kusmakmış.

Oh şimdi bir nane falan için sonra vurun kafayı yatın bu arada çözüm işaretler misiniz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı