Kuşum neden ısırıyor?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Kuşum alttaki videodaki gibi ötüp ısırıyor beni her zaman, asla rahat durmuyor. Neden olabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Bilham Hocam yardımcı olabilir. Eğer sorunun cevabını bilmiyorsanız mesaj kasmak için boş boş cevaplar vermeyin, komik değil.

Kuşum alttaki videodaki gibi ötüp ısırıyor beni her zaman, asla rahat durmuyor. Neden olabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam hayvanla bağ kurmanız gerek, hemen kafasını sevmeye çalışırsanız izin vermez.

Acıkmış olabilir belki ya da sizi sevdiğinden yapıyordur.
Kızdığında vs. Yapıyor diye yazıyor internette ama bilmiyorum.

@Bilham hocam yardımcı olabilir. Eğer sorunun cevabını bilmiyorsanız mesaj kasmak için boş boş cevaplar vermeyin, komik değil.

Hocam hayvanla bağ kurmanız gerek, hemen kafasını sevmeye çalışırsanız izin vermez.

Hocam 1 ay falan oldu, ilk başta hiç gelmiyordu ama şu an avuca geliyor ötüyor hiç ötmüyordu.

Hocam kanatlarına ve sırtına temas ediyorsunuz bazı kuşlarda tik var dokunulmasından hoşlanmazlar. Dişi kuş ise kızgınlık dönemi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı