Kuşumda mantar hastalığı mı var?

cemozturkk

Femtopat
Daha fazla  
A00C2775-8815-4B5C-BC31-D315D3CD7300.jpeg

A00C2775-8815-4B5C-BC31-D315D3CD7300.jpeg

E099E56D-1D17-400F-A959-A0189E6423FE.jpeg

9F65DB20-76F7-4D24-B384-2C9D426BE13D.jpeg

Mantar mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Dosya Ekleri

• A7FD5ECB-7B4D-4963-A59D-C72DB80BBE08.jpeg
    A7FD5ECB-7B4D-4963-A59D-C72DB80BBE08.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 16
Veterinere gidin, buradan esin cevap alamazsınız.
Hocam amcam köpeği ile 5. ayına giriyor. "Ölüm döşeği olmadıkça cüzdanıma bakan sertifikalı üniversite bitirmiş insan veteriner demekmiş onu öğrendik" diyor. Çoğu veteriner çoğu şeyi çözemezken kuşa mı bakacak :D.

Hocam kuşunuz görsellerde sağlıklı duruyor. Ayak sağlığı için yakınınızdaki petshoplarda var ise özel üretim ağaç tünekler alabilirsiniz gerçek ağaç yetiştirilerek yapıldığından kuşuna çok daha iyi gelecektir yok ise her petshopta bulunan tüz tahta tünek alın, emin olun plastiğe tutunmaktan daha iyi hissedecektir.

Hocam amcam köpeği ile 5. ayına giriyor. "Ölüm döşeği olmadıkça cüzdanıma bakan sertifikalı üniversite bitirmiş insan veteriner demekmiş onu öğrendik" diyor. Çoğu veteriner çoğu şeyi çözemezken kuşa mı bakacak :D.
Technopat üyelerinin sadece fotoğrafa bakarak kuşta mantar olup olmadığını anlayabileceğini sanmıyorum.

Technopat üyelerinin sadece fotoğrafa bakarak kuşta mantar olup olmadığını anlayabileceğini sanmıyorum.
Hocam ben 8 yaşımdan beri kuş bakıyorum. Şu an 2 haftalıktan itibaren elimde büyümüş 2 muhabbet kuşum var, baba oğul ilişkimiz var. Uçmayı öğrettiğim papağanım ve muhabbet kuşum var birde terminatör limon var uçmayı öğrettiğim muhabbet kuşunun eşi. Elimden çok kuş geçti ölenide oldu doğanıda oldu sahiplendirdiğimde oldu. 30+ yavru kuşu genç hale getirdim sahiplendirdim.

Eminim benden daha iyi bilen benden daha iyi anlayan kuşçu abilerim/kardeşlerim vardır. Ama ben tekil olarak yani şahsım muhabbet kuşlarını geçtim tüm kuşları veteriner yazan A4 kağıdına sahip bireylerin hepsinden daha iyi biliyorumdur. Vahşi baktığım şakir adında sokak güvercinim var hayvan sabah akşam yemek yemeğe geliyor ve evcilleştirdim üstüne geceleri gelen bir kumru var yavaştan evcilleşiyor bakımı serbest ise başvurup evde bakmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı