Kuşumun gözünde sorun var

Lamparages

Centipat
Sultan papağanımin gözünde kırmızılık vardı. Sabah kuşcunun tavsiyesi ile terramcyın sürmeye çalıştım fakat pek sürdürtmedi. Gözünün çevresinde çıkıntı var belirgin bir şekilde ucu beyaz. Kuşçu mantar demişti. Yarın veterinere götüreceğim fakat hemen gereken bir şeyi var mı merak ediyorum. Sabahtan daha kötü duruyor. Fotoğrafta anlaşılmıyor.

IMG_20230922_200749.jpg

Sultan papağanımin gözünde kırmızılık vardı. Sabah kuşcunun tavsiyesi ile terramcyın sürmeye çalıştım fakat pek sürdürtmedi. Gözünün çevresinde çıkıntı var belirgin bir şekilde ucu beyaz. Kuşçu mantar demişti. Yarın veterinere götüreceğim fakat hemen gereken bir şeyi var mı merak ediyorum. Sabahtan daha kötü duruyor. Fotoğrafta anlaşılmıyor.

Eki Görüntüle 1953316
Kanatlı uzmanı yani kanatlıdan anlıyan veterinere götürün, normal veterinerler anlamaz kuşlardan.

Gözü enfeksiyon kapmış olabilir bir veteriner gidin belki göz damlası verir.
Yarın gideceğim fakat suanlik problem olur mu birşey olmasından korkuyorum.

Kanatlı uzmanı yani kanatlıdan anlayan veterinere götürün, normal veterinerler anlamaz kuşlardan.

Kayseri'de bildiğiniz var mı? Evimin karşısında veteriner var sultan papağanına bakıyor musunuz diye sorduğumda bakıyoruz demiştiler.

Terramycin'i zorla da olsa sür, benimkinin iyileşmesini sağlamıştı.

Ayağına sürdüm bayağı kendi gözünü kasirken oraya merhem gelir dediler. Ama gözüne süremedim rahat durmadı.

Sanmam benim de gözüm enfeksiyon kaptığı zaman acıyor sadece göz kırparken biraz canı yanabilir.
Teşekkürler içim rahatladı.

Eki Görüntüle 1953316

Usta iyi bir veteriner ve kuşla ilgilendiğinden emin olarak git

Yeni konular

Geri
Yukarı