Kuşumun gözünde sorun var

Kayseri'de bildiğiniz var mı? Evimin karşısında veteriner var sultan papağanına bakıyor musunuz diye sorduğumda bakıyoruz demiştiler.
Kayseri'de bildiğim biyer yok, eğer kuşlar hakkında uzmanlaşmamış veterinerse sorun, çünkü yanlış tedaviler uygulayabiliyor normal veterinerler kuş forumlarına sorun en iyisi gözünü.

Kayseri'de bildiğim bir yer yok, eğer kuşlar hakkında uzmanlaşmamış veterinerse sorun, çünkü yanlış tedaviler uygulayabiliyor normal veterinerler kuş forumlarına sorun en iyisi gözünü.

En iyisi aldığım kişiye sorayım kendisinin takımları vardı petshoptan almamıştım belki bir bilgisi vardır ona göre gideyim veterinere.

En iyisi aldığım kişiye sorayım kendisinin takımları vardı petshoptan almamıştım belki bir bilgisi vardır ona göre gideyim veterinere.

Usta bende direk veterinere git ben 4tane petshopa gittim kuşum kilo almış.
Birisi dedi kursak mantarı birisi dedi kist var kuşu getir iğneylen alalım dedi birisi de tümör dedi.
Veterinere götürdüm elledi bayağı midesini vs yağ olduğunu anladı direk iyileşti kuşum gerekli şeyleri yaparak o yüzden ben petshopa falan gitmem petshopların çoğuyemi bile bayat açık yem satıyor.

Usta iyi bir veteriner ve kuşla ilgilendiğinden emin olarak git
Şehri bilmiyorum maalesef evimin yakınında bir yer mevcut oraya götürmeyi düşünüyorum.

Birisi dedi kursak mantarı birisi dedi kist var kuşu getir iğneylen alalım dedi birisi de tümör dedi.
Veterinere götürdüm elledi bayağı midesini vs yağ olduğunu anladı direk iyileşti kuşum gerekli şeyleri yaparak o yüzden ben petshopa falan gitmem petshopların çoğuyemi bile bayat açık yem satıyor.

Teşekkür ederim yarın götüreceğim şu anki korkum gece bir şey olmasındaydi çünkü çok kötü gözüküyor diğer gözüne göre.

Ne yapmalıyım bilmiyorum bildiğiniz aktif forum var mı kuşlar için benim bildiklerimde hiç cevap gelmiyor.
Forum ismi veremem maalesef.

Senin veteriner anlıyor demekki kuştan, umarım bu arkadaşın gitceği veteriner'de kuştan anlıyordur.

Geri
Yukarı