Kutu açılmış PS5 iade edilir mi?

15 gün geçmediyse koşulsuz şartsız iade olur genelde pek çok üründe tabii nereden aldığınada bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

@OKODENRO
İade edebilirsin. En fazla satıcı biraz uğraştırabilir.
5 dakika kullanıp neden iade etmek istiyorsunuz?

Ya hocam ailemden izinsiz aldım 17 yaşındayım üniversite okucaksın diyorlar orada kullanırsın o parayı diyorlar bende iademi etsem diye düşünüyorum.

Ya hocam ailemden izinsiz aldım 17 yaşındayım üniversite okucaksın diyorlar orada kullanırsın o parayı diyorlar bende iademi etsem diye düşünüyorum.

İade et diyeceğim de 20k falan yani her geçen ay değer kaybediyor para 1 aylık masrafın falan tabii sen bilirsin ekonomik durumun iyiyse iade etmeyebilirsin kankam.

İade et diyeceğim de 20k falan yani her geçen ay değer kaybediyor para 1 aylık masrafın falan tabii sen bilirsin ekonomik durumun iyiyse iade etmeyebilirsin kankam.

O paranı altında falan tutmadıkça enflasyon o parayı yer. Üniversiteye kadar biriktirme gibi bir yanlış yapma TL'de.

Altına yatır diyorlarda sizce ne yapmalıyım heves var hala PS5 oynamak için :D

Altına yatır diyorlarda sizce ne yapmalıyım heves var hala PS5 oynamak için :D
Altına yatırmak mantıklı, çok kazandırmaz sadece paranızın değerini sabitimsi tutar bu enflasyonda ama geri iade edip etmemek size kalmış yani bir süre sonra hevesiniz geçebilir. Üniversite sınavına hazırlanıyorsanız zaten tavsiye etmem. Çok hevesliyseniz kullanın yani ne diyeyim. Karar sizin.

Altına yatırmak mantıklı, çok kazandırmaz sadece paranızın değerini sabitimsi tutar bu enflasyonda ama iade edip etmemek size kalmış yani bir süre sonra hevesiniz geçebilir. Üniversite sınavına hazırlanıyorsanız zaten tavsiye etmem. Çok hevesliyseniz kullanın yani ne diyeyim. Karar sizin.

Kanka hevesin varsa kalsın oyna bence ama eğer üniversite için diyorsan altına yatırmak bence de en mantıklısı.

Meslek lisesine gidiyorum polislik istiyorum vallahi bilemedim kaç saattir düşünüyorum.

Geri
Yukarı