Kutulu Oyunu UPlay'de Aktifleştirme

emirozturk-11

Hectopat
Yer
Bilecik
Daha fazla  
Beyler ben dün vatan bilgisayardam watch dogs aldım. Bugün eve geldim ve oyunu DVD'den kurdum, sonra uplay üyeliği açtım. Sonra keyi girdim ve kabul etmiyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    266,8 KB · Görüntüleme: 200
Son düzenleyen: Moderatör:
Aktifleştirdim fakat DVD den kurduğum oyun açılmıyor. Download diyor. bende oyunu nereye indirceğine baktım oyunu oraya kurmayı denedim bu seferde hata verdi.

oyunu kurmama ramen download yazıyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (48).png
    Ekran Görüntüsü (48).png
    98,5 KB · Görüntüleme: 159
Oyunu normal bir şekilde indirmeye başlayın. Bir kaç dosya indikten sonra durdurun. Daha sonra DVD üzerinden oyunu indirdiğiniz klasöre kurulum yapın. Daha sonra UPlay'den indirmeyi devam ettirin. Dosyaların hepsi geldiği için 2-3 dakika bekledikten sonra indirme tamamlandı yazısı çıkar. Oyuna girersiniz. Mantığı kavradıysanız yaparsınız. Tekrar özetlemek gerekirse, UPlay'in o bir kaç tane indirdiği dosyayı silin. Yerine oyunun bütün dosyalarını oraya taşıyın ve indirmeyi devam ettirin. Bu sayede UPlay oyunu indirmiş sayacaktır. Aslında orada hala indir yazmasına takılmayın eğer oyunun EXE. dosyasından oyuna girebiliyorsanız pekte gerek yok böyle olaylara. Bende de bazen formattan sonra özellikle UPlay'de indir yazısı yazıyor ama ben gidip oyunun EXE. dosyasını bulup açtığımda oyun açılıyordu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı